Ogłoszenia parafialne 30.06.2024r. Intencje mszalne 30.06. – 7.07.2024r.

Niedziela  30  czerwca  XIII Niedziela Zwykła

8.00 + Jerzego Michalaka – dar urodzinowy; Marię i Stanisława Michalaków; Dziadków Michalaków i Osmolaków  int. Rodziny

10.00 Msza sw. zbiorowa: Przez wstawiennictwo Matki Bożej Suserskiej     o dobre wyniki rezonansu i łaskę zdrowia dla Marty; ks. Stanisława Puchaczewskiego; + Franciszka Szymańskiego, Genowefę i Stanisława Komorowskich; za Dusze Czyśćcowe; + Lecha Wasielewskiego w 7 r. śm.;             + Tomasza Śnieć w 4 r. śm int. Rodziny; + Zbigniewa Michalskiego, Rodziców Trojanowskich i Michalskich; + Janinę Kurkowską – dar imieninowy, Józefa           i Damiana Kurkowskich, Dziadków Kurkowskich i Markiewiczów; + Andrzeja Jabłońskiego w 11 r. śm.; + Feliksę, Józefa  i Zygmunta Wypych; + Eugeniusza w 20 r. śm. i Janinę w 2 r. śm.; + Janinę i Władysława Felczak; + Bogdana Felińczaka int. mieszkańców Kamieńca; + Mirosława Zylaka int. mieszkańców Kamieńca; + Antoniego Wojciechowskiego; Jana Nodzaka i Piotra Kowalskiego;  + Dariusza Walczaka + Marcelego Szwarca; + Piotra Wojciechowskiego;  + za Dusze Czyśćcowe:

Poniedziałek 1 lipca

18.00 ZA DUSZE CZYŚCCOWE

19.00  Msza św. Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa

Wtorek 2 lipca

17.00   + Halinę Wyrwa – dar imieninowy

18.00  + Mariannę Tarka w 2 r. śm. i Wacława Tarkę; Dziadków Michalskich; Helenę, Stanisława, Józefa i Tadeusza Tomczaków int. Rodziny

Środa  3 lipca Święto św. Tomasza Apostoła

- O Boże błog. opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Krzysztofa i Magdaleny Zielińskich

Czwartek 4 lipca

17.00 + Krzysztofa Marciniaka i zm. z Rodziny

18.00 + Piotra Wojciechowskiego int. od ucz. pogrzebu

Piątek 5 lipca

17.00 + Zygmunta Borawskiego w 8 r. śm.

Sobota 6 lipca Wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

10.00  O łaskę uzdrowienia z choroby oczu i opiekę Matki Bożej dla Romana

12.00 1) Przez wstawiennictwo Matki Bożej Suserskiej za  Chorych Parafian i Pielgrzymów

2)Przez wstawiennictwo Matki Bożej Suserskiej o łaskę zdrowia dla Grażyny

Niedziela 7 lipca  XIV Niedziela Zwykła

8.00 + Adama Kuciapskiego w 7 r. śm. i o Boże błog. dla Rodziny

10.00 + Danielę i Henryka Kiełbasa; Zm. z Rodziny Ambroziaków i Kiełbasów

1. Wczoraj z racji Uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła na Daninę św. Piotra złożono na tacę 345 zł . Dziękuję.
  2. Dzisiaj o godz. 18.00 spotkanie na plebanii Rady Ekonomicznej i Rady Duszpasterskiej . Zapraszam.
  3. W piątek I miesiąca spowiedź od godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu . Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmówimy przed Mszą św. o godz. 17.00.
  4. W sobotę I miesiąca po Mszy św. o godz. 10.00 Litania do Matki Bożej.
  5. W sobotę    IV Dzień Chorego.  Msze św. będą sprawowane o godz. 10.00    i 12.00. Będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi i przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszam osoby chore i starsze. Zapraszam wszystkich parafian i wiernych, abyśmy włączyli się we wspólną modlitwę za chorych i cierpiących.
  6. W niedziele I miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna.
  7. Dziękuję nowożeńcom za ubranie kościoła w kwiaty.
  8. Pielgrzym z Gostynina złożył na rzecz naszych organów 800 zł. Dziękuję.
  9. W poniedziałek 8 lipca wyruszamy na 5 dniową Pielgrzymkę Jubileuszową. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 6.45.
  10. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  11. Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO