Ogłoszenia parafialne 23.06.2024r. Intencje mszalne 23 – 30.06.2024r.

Niedziela  23  czerwca  XII Niedziela Zwykła

8.00 + Tadeusza Majczaka w 8 r. śm. int. Wandy i Asi Majczak z Włocławka

10.00 O Boże błog. opiekę Matki Bożej dla Emilii z okazji 50 r. urodzin

Poniedziałek 24 czerwca Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela

17.00 + Danutę Wilińską int. od ucz. pogrzebu

18.00  + Janinę Jaśkiewicz – dar imieninowy

Wtorek 25 czerwca

17.00   + Janinę Szczupałkiewicz – dar imieninowy

18.00  + Danutę Orzechowską – dar imieninowy

Środa  26 czerwca

Czwartek 27 czerwca  Wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy

17.00 + Władysławę Kurkowską – dar imieninowy int. Męża i Dzieci

18.00 + Janinę Pszczółkowską, Jana Pszczółkowskiego; Elżbietę i Bogdana Pszczółkowskich; Dziadków Pszczółkowskich;

Piątek 28 czerwca Wspomnienie św. Ireneusza bp. i m.

17.00 + Władysławę i Piotra Mycek – dar imieninowy w kolejne r. śm.

18.00 + Piotra Kowalskiego int. od ucz. pogrzebu

Sobota 29 czerwca   Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

10.00 + Tadeusza Podrażkę, Rodziców Podrażków i Rodziców Doleszczaków

16.00 Msza św. ślubna Krzysztofa i Magdaleny

Niedziela  30  czerwca  XIII Niedziela Zwykła

8.00 + Jerzego Michalaka – dar urodzinowy; Marię i Stanisława Michalaków; Dziadków Michalaków i Osmolaków  int. Rodziny

10.00 Msza sw. zbiorowa: Przez wstawiennictwo Matki Bożej Suserskiej     o dobre wyniki rezonansu i łaskę zdrowia dla Marty; ks. Stanisława Puchaczewskiego; + Franciszka Szymańskiego, Genowefę i Stanisława Komorowskich; za Dusze Czyśćcowe; + Lecha Wasielewskiego w 7 r. śm.;             + Tomasza Śnieć w 4 r. śm int. Rodziny; + Zbigniewa Michalskiego, Rodziców Trojanowskich i Michalskich; + Janinę Kurkowską – dar imieninowy, Józefa           i Damiana Kurkowskich, Dziadków Kurkowskich i Markiewiczów; + Andrzeja Jabłońskiego w 11 r. śm.; + Feliksę, Józefa  i Zygmunta Wypych; + Eugeniusza w 20 r. śm. i Janinę w 2 r. śm.; + Janinę i Władysława Felczak; + Bogdana Felińczaka int. mieszkańców Kamieńca; + Mirosława Zylaka int. mieszkańców Kamieńca; + Dariusza Walczaka + Marcelego Szwarca; + Piotra Wojciechowskiego;  + za Dusze Czyśćcowe:

1. Nabożeństwa czerwcowe  w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00.  w środę o godz. 16.45 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  2. Na rzecz parafii zostały złożone ofiary 50 zł. i  100zł.  Dziękuję.
  3. W niedziele 30 czerwca o godz. 18.00 spotkanie na plebanii  Rady Ekonomicznej i Rady Duszpasterskiej.
  4. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  5.  Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO