Ogłoszenia parafialne 16.06.2024r. Intencje mszalne 16 – 23.06.2024r.

Niedziela  16  czerwca  XI Niedziela Zwykła  Zakończenie Misji św.

8.00 + Marka Jóźwiaka  w 24 r. śm.

10.00 + Zm. Rodziców Pietrusiaków, Teściów Kowalskich; męża Jana, syna Piotra, brata Władysława Kowalskich; zm. Organistów , którzy pracowali w naszej parafii

12.00  ZA PARAFIAN ( chrzest Liliany)

Poniedziałek 17 czerwca  Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego

17.00 + Jadwigę Balcerowską int. od ucz. pogrzebu

18.00  O Boże bł. opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Elżbiety Seweryn z okazji 75 r. urodzin int. Dzieci z Rodzinami

Wtorek 18 czerwca

17.00    O Boże bł. opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Mieczysławy Rymarkiewicz z okazji urodzin

18.00  + Władysława Wypycha  int. od ucz. pogrzebu

Środa  19 czerwca

- O Boże błog. opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonego Jana Pszczółkowskiego , Jego Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny

- O Boże błog. opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej Liliany Kamińskiej , Jej Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny

Czwartek 20 czerwca

17.00 + Jana Durkę w 2 r. śm. int. Rodziny

18.00 + Mariusza Cieślaka int. od ucz. pogrzebu

Piątek 21 czerwca Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

17.00 + Stefana Stasiaka int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Jana Gronowskiego – dar imieninowy

Sobota 22 czerwca

17.00 + Henrykę Lis int. córki Stanisławy z mężem Wiesławem

18.00 + Stanisława Wachowicza w 1 r. śm.; Joannę Wachowicz w 4 r. śm.

Niedziela  23  czerwca  XII Niedziela Zwykła

8.00 + Tadeusza Majczaka w 8 r. śm. int. Wandy i Asi Majczak z Włocławka

10.00 O Boże błog. opiekę Matki Bożej dla Emilii z okazji 50 r. urodzin

1. Nabożeństwa czerwcowe  w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00.  w środę o godz. 16.45 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  2.  Dzisiaj kończymy nasze Parafialne Misje św. które duchowo mają nas przygotować do 10. rocznicy koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Suserskiej – Uzdrowienia Chorych. Bardzo serdecznie dziękuję Ojcom Paulinom – o. Marianowi, o. Jerzemu i o. Janowi za przeprowadzenie Misji św. w naszej parafii. Dziękuję kapłanom z dekanatu za sprawowany wczoraj sakrament pokuty. Dziękuje jednemu z naszych Parafian który zrobił i ofiarował dla naszego kościoła kropielnice. Dziękuję Paniom za przyniesione ciasto dla księży i inne produkty żywnościowe.  Dziękuje mojej cioci Marii za pomoc w kuchni w przygotowaniu posiłków dla księży. Dziękuję Panom za niesioną kapliczkę Matki Bożej i latarnie podczas wczorajszego Nabożeństwa Maryjnego. Dziękuję Natalce za sypane kwiatki dla Matki Bożej podczas procesji. Dziękuję za obecność i służbę przy ołtarzu ministrantom.  Dziękuję Panu Organiście i Panu Kościelnemu za pomoc podczas nabożeństw.  Dziękuje wszystkim parafianom którzy brali udział w Misjach św. Dziękuje również wiernych z sąsiednich parafii którzy brali udział w naszych duchowych praktykach poprawiając frekwencje , która myślę, że mogłaby być lepsza. Dziękuję za obecność na cmentarzu podczas spotkania modlitewnego za zmarłych. Niech Dobry Bóg będzie uwielbiony za święty czas który przeżyliśmy.
  3. Na rzecz parafii zostały złożone ofiary 2 razy po 200zł.  Dziękuję.
  4. Jeśli to możliwe chciałbym w niedziele 30 czerwca o godz. 16.00 spotkać się na plebanii  z członkami Rady Ekonomicznej i Rady Duszpasterskiej. Jeśliby termin nie pasował proszę o zaproponowanie dogodnego terminu spotkania.
  5.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  6. Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO