Intencje mszalne 22. – 28. 06. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Czesława Karmelie – u.pog.
Wtorek: – 17.00 + Zbigniewa Sobeckiego – u.pog.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Andrzeja Jabłońskiego 2 r.śm. Oraz o zdrowie i opiekę MB Suserskiej dla Iwony.
Czwartek: 17.00 + Janinę Chodorowską w r.śm i Mateusza Dryńkowskiego.
Piątek – 18.00 + Uroczystość bierzmowania.
Sobota – 17.00 + Krystynę Michalak – u.pog.

Niedziela: – 08.00 + Pawła Stangreciaka z ok. imienin – int żony i dzieci. Oraz + Wacława Bembeniste z ok. Dnia Ojca – int. Córki z rodzinami.
10.00 + Janinę i Władysława Felczaków, dziadków Felczaków – int z Żychlina. – Zakończenie Roku Szkolnego.
12.00 + Feliksę, Władysława Michalskich i Franciszka Trojanowskiego.

1. W przyszłą niedzielę na mszy św. o 10.00 zakończenie roku szkolnego.

2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po sumie.

3. Sakrament Bierzmowania – 26 czerwca o godz. 18.00. Udzieli sakramentu Ks. Bp Andrzej F. Dziuba. Spowiedź dla bierzmowanych i rodziców w środę i w czwartek o godz. 16.00. Na uroczystość bierzmowania zapraszam ministrantów.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym m.in. artykuł ,,Poradnik dobrego ojca”..

5. Na stoliku pod chórem – katolickie kalendarze na Nowy Rok oraz oraz wartościowa książeczka kolorowa dla dzieci – ,,Spacer dzieci wśród słów księdza Twardowskiego”.

6. Zebranie Rady Budowlanej w sobotę o godz.18.00 na plebanii.

7. Na cmentarzu znaleziono klucz od mieszkania na zielonym sznurku – do odebrania na plebanii.