Ogłoszenia parafialne 4.02.2024r. Intencje mszalne 4.02. – 11.02.2024r.

Niedziela 4 luty  V Niedziela zwykła

8.00  + Piotra Kowalskiego int. Cioci Wiesi, Darka i Sławka z Rodzinami;

10.00 + Janinę i Jana Kowalczyków; Franciszka – Stanisława Kowalczyka; zm. Dziadków Kowalczyków i Paliwodów;

Poniedziałek 5 luty

18.00 + ZA DUSZE CZYŚĆCOWE

Wtorek 6 luty

Środa 7 luty

- O Boże bł. opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej Loreny Jagiełło – Luizon dla Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny

+ Agnieszkę Szmul

+ Henrykę Lis

+ ks. Stanisława Puchaczewskiego

Czwartek 8 luty

Piątek 9 luty

17.00  + Czesława Brzozowskiego int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Macieja Sidwę int. od ucz. pogrzebu

Sobota 10 luty Wspomnienie św. Scholastyki

17.00  + Stefana Stasiaka int. rodziny Kożuchowskich

Niedziela 11 luty  VI Niedziela zwykła  (Wsp. M.B. z Lourdes)

8.00  + Bonifacego Wójcika w 14 r. śm.

10.00 + Janusza Opasiaka w 1 r. śm.

1.  Dzisiaj I niedziela miesiąca . Po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W piątek do puszki na rzecz zakonów klauzurowych zebraliśmy 845 zł.
  3. W niedzielę 11 lutego Światowy Dzień Chorego.  Na Mszy św.  o godz. 12.00 będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.
  4. W środę 31 stycznia zakończyłem wizytę duszpasterską zwaną kolędą.  Bardzo serdecznie dziękuje za życzliwe przyjecie w waszych domach i za wspólną modlitwę. Dziękuje za ofiary które otrzymałem . Do kasy parafialnej wpłynęło 25 020 zł plus 5000 zł które zostały juz przekazane na rzecz  Łowickiego Wyższego Seminarium Duchownego.  Dziękuje.
  5.  Od niedzieli 18 lutego rozpocznie się kurs przedmałżeński. Pierwsze spotkanie o godz. 16.00 na plebanii.
  6. Dziękuję za ofiary  indywidualną na kościół  50 zł i   100 zł. Dziękuję
  8. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  9. Parafia organizuje  5 dniową Pielgrzymkę Jubileuszową w dniach od 8 do 12 lipca 2024r.  z okazji 10. rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Suserskiej do Kodnia, Grabarki, Sokółki, Wilna , Trok i Studzienicznej.  Program dostępny w gablocie przed kościołem na stronie internetowej  parafii i w zakrystii. Zapisy u ks. proboszcza.
  10.  Uroczystości pogrzebowe śp. Ks. Stanisława Puchaczewskiego odbędą się we wtorek 6 lutego w kościele parafialnym pw. św. Karola Boromeusza w Żyrardowie o godz. 10.00. Parafia w Suserzu organizuje wyjazd na uroczystości pogrzebowe. Został zamówiony autokar który zabierze chętnych na pogrzeb. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.30. Chętni mogą się zapisać dzisiaj po Mszach świętych w kościele. Został zamówiony również wieniec od całej Parafii. Msza święta za zmarłego ks. Stanisława będzie odprawiona w naszym kościele w Środę Popielcową 14 lutego o godz.10.00. Dobry Jezu a nasz Panie daj ks. Stanisławowi wieczne spoczywanie.