Ogłoszenia parafialne 8.10.2023r. Intencje mszalne 8 – 15.10.2023r.

Niedziela 8 październik  XXVII Zwykła

8.00  + Rodziców Teresę i Jana Piędziejewskich; Dziadków Piędziejewskich i Zm. z Rodziny

10.00 + Teresę Szałamacha w 3 r. śm. i Stanisława Szałamachę

12.00 ZA PARAFIAN

Poniedziałek 9 październik

12.00  Msza św. pogrzebowa śp. Piotra Kowalskiego

17.00  + Alinę Bulską int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Zbigniewa Michalskiego int. od ucz. pogrzebu

Wtorek 10 październik

17.00 + Zofie Sikorską int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Stanisława Kowalczyka  int. od ucz. pogrzebu

Środa 11 październik   Wspomnienie św.  Jana XXIII papieża

- O Boże bł. opiekę Matki Bożej dla uczestników pielgrzymki Kół Żywego Różańca do Domaniewic  (1)

+ Piotra Kowalskiego (1)

Czwartek 12 październik

17.00 + Janusza Opasiaka int. od ucz. pogrzebów

18.00 + Mariana Szymczaka int. od ucz. pogrzebu

Piątek 13 październik Uroczystość bł. Honorata Koźmińskiego

17.00  + Jana Ciechomskiego int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Sławomira Komara w 18 r. śm.; Stefana i Mariannę Komar w 12 r. śm.

Sobota 14 październik Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki  Katedralnej w Łowiczu

12.00  Msza św. w int. Pracowników Służby Zdrowia i  w 70 r. założenia  Wojskowego Koła Łowieckiego CIS 229

Chrzest Hanny i Ewy

15.30  Msza sw. ślubna Sebastiana i Mileny z Chrztem Alicji

17.00 Msza sw. ślubna Mateusza i Anastassi

Niedziela 15 październik  XXVIII Zwykła

8.00  + Teresę Komar int. od ucz. pogrzebu

10.00 + Mieczysława Podrażkę; Stefana i Tomasza Osmolak; Babcie :Mariannę i Irenę; O Boże błog. i op. Matki Bożej Suserskiej dla całej Rodziny

12.00 ZA PARAFIAN

1. Wczoraj braliśmy udział w Pielgrzymce Diecezjalnej Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Pielgrzymi złożyli 360 zł. jako ofiarę na nasz kościół. Bardzo dziękuje za wspólne pielgrzymowanie do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach i za złożona ofiarę. Razem z nami pielgrzymowali wierni z parafii Luszyn.
  2. Wczoraj o godz. 19.30 miało miejsce nabożeństwo różańcowe podczas którego odmówiliśmy wszystkie części różańca. Dziękuję za obecność i wspólną modlitwę.
  3.  Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Adamowa za ubranie kościoła w kwiaty i proszę na niedzielę 22 października.  Na niedziele 15 października kościół ubiorą nowożeńcy. Na niedziele 29 października do kościoła będą zakupione chryzantemy.
  4. Październik miesiącem modlitwy różańcowej. W naszym kościele różaniec codziennie o godz. 16.20 a w niedziele po Mszy o godz. 12.00.
  5. W piątek Uroczystość bł. Honorata Koźmińskiego – głównego patrona naszej Diecezji. Z racji uroczystość możemy spożywać pokarmy mięsne.
  6. W najbliższą sobotę  14 października Pielgrzymka Służby Zdrowia . Program pielgrzymki umieszczony w gablocie i faceboku  parafialnym. Różaniec tego dnia o godz. 10.15. Msza św. o godz. 12.00 .
  7.  Bardzo proszę panie by podzieliły się ciastem z pielgrzymami. Można je przywieź w sobotę na godz. 9.00 do Domu Katolickiego. Prosiłbym też kilka Pań o przygotowanie sali na przyjęcie pielgrzymów i pomoc w sobotę w obsłudze pielgrzymów.
  8.  W sobotę 14 października  Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. Bliższe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.
  9.  Dziękuję panu Stanisławowi za wykonaną pracę w ogrodzie przy plebanii.
  10.  Dziękuje za złożoną ofiarę 200 zł  na rzecz kościoła.
  11.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  12.   Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  13.   Pod chórem można nabyć kalendarz parafialny na rok 2024 (20 zł.)     Cegiełka na inwestycje parafialne.

Do prowadzenia  nabożeństwa różańcowego zapraszam w tym tygodniu:

- poniedziałek (9.10.) – Waliszew i Waliszewek

- wtorek (10.10.)  – Gołas