Ogłoszenia parafialne 24.09.2023r. Intencje mszalne 24.09. – 1.10.2023r.

Niedziela 24 wrzesień XXV Zwykła
8.00 + Stanisława Gutkowskiego w 6 r. śm. int. Rodziny
10.00 Msza św. zbiorowa: O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Ireneusza i Anny w 45 r. ślubu int. Dzieci i Wnuków; O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Jana i Danuty w 40 r. ślubu int. Dzieci z Rodzinami; O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Rafała i Edyty w 7 r. ślubu; + Antoniego Ciechomskiego w 20 r. śm i Mariannę Ciechomską; + Damiana Kurkowskiego w 15. r. śm, Zm. z Rodziny Kurkowskich, Kuźnickich i Markiewiczów; + Romana w 20 r. śm. i Stanisławę w 25 r. śm. Gontarków; Tadeusza Ciechomskiego w 4 r. śm, Zm. z Rodziny Ciechomskich; + Krzysztofa Marciniaka i Zm. z Rodziny; Stanisławę Gronowską; + Tadeusza Komorowskiego w 1 r. śm.; + Janinę Jaśkiewicz int. sąsiadów z Suserza; + Dariusza Walczaka; + Marcelego Szwarca
12.00 O Boże bł. opiekę Matki Bożej Suserskiej dla Juli Kaźmierczak w 18 r. urodzin

Poniedziałek 25 wrzesień
17.00 + Jana Ciechomskiego int. od ucz. pogrzebu
18.00 + Janinę Karmelita int. od ucz. pogrzebów

Wtorek 26 wrzesień Wspomnienie św. lekarzy Kosmy i Damiana
17.00 + Zofię Sikorską int. od ucz. pogrzebu
18.00 + Janinę Paliwoda int. od ucz. pogrzebu

Środa 27 wrzesień Wspomnienie św. Wincentego a Paulo
- O Boże bł. opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Mariusza i Kornelii Świątczaków

Czwartek 28 wrzesień Wspomnienie św. Wacława
17.00 ZA PARAFIAN
18.00 + Janinę Pszczółkowską int. od ucz. pogrzebu

Piątek 29 wrzesień Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała
17.00 + Grzegorza Janickiego int. druhów OSP w Suserzu
18.00 + Juliannę Kowalczyk int. od ucz. pogrzebu

Sobota 30 wrzesień Wspomnienie św. Hieronima
16.00 Msza św. ślubna Michała i Kamili
18.00 Msza św. Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa

Niedziela 1 październik XXVI Zwykła
8.00 + Zofię, Władysława i Dziadków Lisieckich
10.00 + Teresę i Stanisława Szymańskich; Dziadków Szymańskich i Dziadków Jagiełło
12.00 ZA PARAFIAN

1. Dzisiaj na godz. 16.00 do kościoła na spotkanie zapraszam chłopców wraz z opiekunem którzy chcieliby zostać ministrantami.
2. W czwartek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach, rogatkach i placach miast i wiosek. Zapraszam w czwartek na nasze schody przed kościołem na godz. 15.00. abyśmy włączyli się w tą ogólnoświatową inicjatywę w kolejną rocznice beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki – spowiednika św. Faustyny Kowalskiej.
3. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00 ostatnia procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną.
4. Za tydzień rozpoczniemy październik który jest miesiącem modlitwy różańcowej. W naszym kościele różaniec codziennie o godz. 16.20 a w niedziele po Mszy o godz. 12.00. W najbliższą niedzielę różaniec poprowadzą członkinie Koła Żywego Różańca .
5. Organizujemy wyjazd na Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Domaniewic 7 października (sobota). Wyjazd godz. 8.00. Koszt 20 zł.
6. Bardzo serdecznie dziękuję nowożeńcom za ubranie kościoła w kwiaty. Na niedzielę 1 października kościół w kwiaty również ubiorą nowożeńcy. Na niedzielę 8 i 22 października poproszę mieszkańców Adamowa i Adamowa Górnego (cała wioska). Na niedziele 15 października kościół ubiorą nowożeńcy. Na niedziele 29 października do kościół będą zakupione chryzantemy.
7. Dziękuje za złożone ofiary : 100 zł, 300 zł., 2000 zł na rzecz kościoła.
8. Bardzo proszę, aby osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
9. Zachęcam do nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
10. Pod chórem można nabyć kalendarz parafialny na rok 2024 (20 zł.) Cegiełka na inwestycje parafialne.