Intencje mszalne 16 – 23.07.2023r. Ogłoszenia parafialne 16.07. 2023r.

Niedziela 16 lipiec XV Zwykła

8.00  + Stanisława Pietruszewskiego; Rodziców Pietruszewskich i Brzozowskich

10.00 + Lecha Wasielewskiego w 6 r. śm.

12.00 + Władysława Tarkę w 17 r. śm.; Mariannę i Józefa Tarka; Dziadków Wróblewskich i Tarków; Zofię Dudkiewicz, Teściów Kaszubskich  ( Za Parafian ks. Proboszcz odprawi na pielgrzymce)

Wtorek 18 lipiec

17.00  + Konrada Wypycha w 3 r. sm.; Bernarda Majchrzaka; Rodziców Helenę i Władysława Peda

18.00 + Kazimierza Pawlaka int. od ucz. pogrzebu

Środa 19 lipiec

- O Boże błog. opiekę Matki Bożej Suserskiej dla nowo ochrzczonego Jakuba Michalaka, Jego Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny (1)

Czwartek 20 lipiec

17.00  + Wojciecha Brzozowskiego w 6 r. śm. ; Rodziców Boguszów i Brzozowskich

18.00 + Wandę i Czesława Karmelitów Karmelita – dar imieninowy

Piątek 21 lipiec

17.00  + Mieczysława Wyrwę w 11 r. śm.

18.00 + Grzegorza Janickiego int. od ucz pogrzebu

Sobota 22 lipiec Święto św.  Marii Magdaleny

17.00 + Czesława i Mariannę Ranachowskich; Wiesława Ranachowskiego

18.00 + Antoniego Młodziejewskiego w 2 r. śm.

Niedziela 23 lipiec XVI Zwykła

8.00  + Mateusza Dryńkowskiego; Tadeusza Kosmowskiego

10.00 + Mariannę, Antoniego i Krystynę Garstków; Irenę i Henryka Pawłowskich;

12.00 ZA PARAFIAN

1.  Trwają zapisy na Młodzieżową Łowicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę przez stronę internetową.

2. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez papieża Franciszka.

3. Za tydzień w niedziele poświecenie pojazdów po każdej Mszy św. z racji wspomnienia św. Krzysztofa.

4.  W niedziele 23 lipca  na godz.  17.00 zapraszam  na plebanię członków  Rady Ekonomicznej i Rady Duszpasterskiej.

5. Dziękuję  mieszkańcom Kaźmierkowa za ubranie  kościoła w kwiaty. Na  niedzielę 23 lipca  poproszę mieszkańców Suserza Wieś a na niedziele 29 lipca  kościół w kwiaty ubiorą nowożeńcy.

6. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „ Pro Missio” organizuje Akcję „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci”. Zysk uzyskany ze złomu i rozbiórki urządzeń wesprze pomoc dla osób ubogich, żyjących na wschodzie Europy. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz AGD w środę i czwartek od 16.00 do 19.00 na podwórku parafialnym. Robiąc porządek u siebie możemy pomóc innym. Ulotki są dostępne na stoliczku pod chórem .

7. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.

8.  Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.