Intencje mszalne 20 – 27.11.2022r. Ogłoszenia parafialne 20.11. 2022r.

Niedziela 20 listopad Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8.00 + Karola i Kazimierę Kubiak; Dziadków Kubiaków i Rodziców Zielińskich

10.00 + Jana w 18 r. śm.  i Czesławę Żurowskich z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Suserskiej dla Rodziny

Poniedziałek 21 listopad Wspomnienie Ofiarowania NMP

16.00 + Kazimierza Tarkę  int. od ucz. pogrzebu

17.00  + Rafała Lewandowskiego int. od ucz. pogrzebu

Wtorek 22 listopad  Wspomnienie św. Cecylii dz. i m.

16.00 + Franciszka – Stanisława Kowalczyka  int. od ucz. pogrzebu

17.00 + Józefa Kaźmierskiego, Henrykę Belusiak; Czesławę, Wiktora, Jana i Zdzisława Lewandowskich; Rodziców Kaźmierskich

Środa  23 listopad

- O Boże błog. opiekę Matki Bożej łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Ilony Wróblewskiej

Czwartek 24 listopad Wspomnienie św. Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy

16.00 + Grzegorza Komar w 8 r. śm. Rodziców Bagińskich; Krzysztofa i Piotra

17.00 + Jana Durkę int. od ucz. pogrzebu

Piątek 25 listopad Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej

16.00 + Władysława Sikorskiego w 1 r. śm.

17.00 + Katarzynę Wojciechowską int. od ucz. pogrzebu

Sobota 26 listopad

16.00 + Emilię i Ryszarda Sidwa

17.00  + Mariannę Ciechomską int. od ucz. pogrzebu

Niedziela 27 listopad I NIEDZIELA ADWENTU

8.00 + Henrykę  w r. śm. i Józefa Porosa

10.00 Msza św. zbiorowa: O Boże błog. opiekę Matki Bożej łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Ilony Wróblewskiej ; Przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienie Chorych o łaskę zdrowia dla Celestyna; Przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienie Chorych o łaskę zdrowia dla Zofii;   + Ryszarda Jońskiego w 1 r. śm.; + Dariusza Walczaka w 9 miesiąc po śmierci;  + Bogdana Grabarczyka w 6 r. śm.

1.  Dzisiaj  Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.
  2.  Pan Organista zaprasza po Mszy św. o godz. 10.00 na spotkanie w salce Domu Katolickiego chętnych do śpiewania w scholii (dzieci i młodzież).
  3. Na spotkaniu Rady Ekonomicznej  ustalono zbiórkę na inwestycje parafialne – 100 zł od rodziny.  Radni Kwestarze mogą odebrać w zakrystii lub kancelarii parafialnej  przygotowane listy.
  4. Dziękuję za ofiarę  100 zł. na inwestycje parafialne  od pracowników naszego Banku.
  5. Za tydzień  I Niedziela Adwentu. Rozpoczynamy czas radosnego i pobożnego oczekiwanie na przyjście Pana. Rekolekcje adwentowe będą miały miejsce w dniach 9,10,11 grudnia.
  6.  Za tydzień w niedziele 27 listopada organizowana jest pielgrzymka do Skrzeszew z racji 200 r. urodzin założyciela zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi -  św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. Tego dnia o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. w kaplicy w Skrzeszewach. Do Skrzeszew przyjeżdżamy indywidualnie.
  7. Parafia z Biurem Podróży Arka Travel z Łowicza organizuje w dniach od 11 – 17 lipca 2023r. pielgrzymkę do Medjugorie. Osoby zainteresowane mogą zgłosić się po program pielgrzymki do zakrystii. Program opublikowany na stronie facebooka parafialnego.
  9. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  10. Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.