Intencje mszalne 4 – 11.09.2022r. Ogłoszenia parafialne 4.09. 2022r.

Niedziela 4 wrzesień   23. Niedziela Zwykła

8.00 + Rafała Lewandowskiego int. od ucz. pogrzebu

10.00 + Jana, Janinę, Władysławę i Józefa Szadkowskich

12.00  ZA PARAFIAN – Dożynki Parafialne

Poniedziałek 5 wrzesień Wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty

18.00 Za Dusze Czyścowe

Wtorek 6 wrzesień

17.00 + Katarzynę Wojciechowską int. Dariusz Łuczak z żoną Danutą

18.00 + Czesławę Żurowską int. Danusi

Środa  7 wrzesień

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Mateusza i Moniki oraz Ich nowo ochrzczonej córeczki Igi,  Chrzestnych i całej Rodziny   (1)

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Przemysława i Małgorzaty

- Do Matki Bożej Suserskiej z podziękowaniem za uzdrowienie oka i za szczęśliwa operacje wnuka Mikołaja, o dalsze błog. dla Niego w dalszych zabiegach medycznych (1)

Czwartek 8 wrzesień  Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

17.00 Za Parafian

Piątek 9 wrzesień

17.00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Mariana i Teresy Różyckich z okazji 50 r. ślubu

18.00 + Katarzynę Wojciechowską int. od ucz. pogrzebu

Sobota 10 wrzesień

17.00 + Krystynę Andrzejewską w 5 r. śm. int. Rodziny

18.00 + Kazimierza Tarkę int. od ucz. pogrzebu

Niedziela 11 wrzesień   24. Niedziela Zwykła

8.00 + Wiesława Maślankowskiego; Rodziców Strzeleckich; Walentynę Strzelecką

10.00 + Czesława Tarkę w 20 r. śm.

1. Dzisiaj w niedzielę Dożynki Parafialne na Mszy św. o godz. 12.00 . Gospodarzami tegorocznych dożynek są mieszkańcy Kaźmierkowa i Kamieńca.  Po Mszy św. wystawienie Najświętszego sakramentu i procesja eucharystyczna. W procesji będą niesione wieńce dożynkowe.
  2.  W czwartek Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. O godz. 17.00 Msza św. z obrzędem poświęcenia ziarna na zasiew.
  3.  Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z Rodzicami i Dziećmi które przystąpią do I Komunii św. w przyszłym roku.
  4.  Bardzo serdecznie dziękuję nowożeńcom i organizatorom dożynek parafialnych za ubranie kościoła w kwiaty.   Mieszkańców Budek Suserskich  poproszę o ubranie kościoła na niedzielę 11 września.
  5. Dziękuję za ofiarę 315 zł. od  pielgrzymów do Kalisza i Świnic Warckich.
  6. Dziękuje za złożone ofiary  2 razy po 100 zł. ,  200 zł i 300 zł. na renowacje Obrazu Matki Bożej i 200 zł na  nową chorągiew.
  7.  Dziękuje pewnej osobie za ofiarowanie dla naszego kościoła  złotego   ślubnego ornatu.
  8. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  10. Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.
  11.   Parafia nadal poszukuje nowego i dobrego organistę.