Intencje mszalne 28.08. – 4.09.2022r. Ogłoszenia parafialne 28.08. 2022r.

Niedziela 28 sierpień  22. Niedziela Zwykła

8.00 + Jana Szewczyka; Franciszkę i Stanisława Szewczyk

10.00 Msza św. zbiorowa: O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Adama i Elżbiety Nodzak z okazji 37 r. ślubu;  Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. opiekę Matki Bożej dla Artura, Adasia i Justyny;

+ Jerzego Tarkę w 5 r. śm.

Poniedziałek 29 sierpień Wsp.  Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

17.00 + Rafała Lewandowskiego int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Władysława i Stefanię Frątczak; Marie Frątczak

Wtorek 30 sierpień

14.00 Msza sw. pogrzebowa śp. Tadeusza Wojciechowskiego

17.00 + Katarzynę Wojciechowską int. siostry Stanisławy z Mężem Czesławem

18.00 + Mariannę Tarka int. sąsiadki p. Stanisławy

Środa  31 sierpień

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Macieja i Natalii Jankowskich  (1)

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej Matyldy Kaźmierskiej  , Jej Rodziców, Chrzestnych  i  całej Rodziny (1)

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej Kingi Zielińskiej  , Jej Rodziców, Chrzestnych  i  całej Rodziny (1)

- Przez wstawiennictwo Matki Bożej Suserskiej Uzdrowienie Chorych o łaskę zdrowia dla Osób Bogu wiadomych (1)

- Przez wstawiennictwo Matki Bożej Suserskiej Uzdrowienie Chorych o łaskę zdrowia dla Sylwii Maciaszek (1)

- Przez wstawiennictwo Pani Suserskiej za dzieci i młodzież naszej parafii  rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny.

+ Teresę Zielińską (1)

19.00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej Suserskiej  dla Teresy z okazji 75 r. urodzin int. Męża i Dzieci z Rodzinami

Czwartek 1 wrzesień  Wspomnienie bł. Bronisławy

17.00 + Rodziców Bronisławę i Jana Marciniaków, Annę i Ludwika Przewłockich, Dziadków Mariannę i Józefa Garstków;

18.00 Msza św. Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa

Piątek 2 wrzesień

17.00 + Kazimierę i Henryka w 34 r. śm. Szymańskich

18.00 Msza św. ślubna Mateusza i Moniki z Chrztem Igi

Sobota 3 wrzesień   Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego

15.00 Msza św. ślubna Przemysława i Małgorzaty

16.30 + Sławomira Janiszewskiego w 1 r. śm.

Niedziela 4 wrzesień   23. Niedziela Zwykła

8.00 + Rafała Lewandowskiego int. od ucz. pogrzebu

10.00 + Jana, Janinę, Władysławę i Józefa Szadkowskich

12.00  ZA PARAFIAN – Dożynki Parafialne

1. Bardzo serdecznie dziękuję nowożeńcom za ubranie kościoła w kwiaty. Na niedziele 4 września  kościół ubiorą nowożeńcy i organizatorzy dożynek parafialnych.  Mieszkańców Budek Suserskich  poproszę o ubranie kościoła na niedzielę 11 września.
  1. Jutro pielgrzymka do Kalisza i Świnic Warckich. Wyjazd godz. 7.15. sprzed kościoła.
  1. W czwartek 1 września 83.rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za poległych w obronie Ojczyzny. Modlimy się za dzieci i młodzież rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny.
  1. W piątek I miesiąca . Od godz. 16.00 spowiedź. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Litania do Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 17.00.
  1. W sobotę I miesiąca. O godz. 16.30 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP. Na zakończenie odmówimy Litanie Loretańską.
  1. W niedzielę Dożynki Parafialne na Mszy św. o godz. 12.00 . Gospodarzami tegorocznych dożynek są mieszkańcy Kaźmierkowa i Kamieńca.  Po Mszy św. wystawienie Najświętszego sakramentu i procesja eucharystyczna. W procesji będą niesione wieńce dożynkowe.
  1.  Dziękuje za złożone ofiary   100 zł. od Koła Żywego Różańca,  2 razy po 200 zł, 500zł od OSP Suserz na rzecz renowacji Cudownego Obrazu Matki Bożej.
  1. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.

1.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.

1. Parafia nadal poszukuje nowego i dobrego organistę.