Intencje mszalne 03. – 10.07.2022r. Ogłoszenia parafialne 3.07. 2022r.

Niedziela 3 lipiec  14 Niedziela Zwykła

8.00+ Tadeusza Podrażkę, Rodziców Podrażków, Rodziców Doleszczaków, Józefa Doleszczaka

10.00 + Danielę i Henryka Kiełbasa; zm. z Rodziny Ambroziaków  i Kiełbasów int. Uli

Poniedziałek 4 lipiec Wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej

17.00 + Krzysztofa Marciniaka, Walentego Marciniaka, zm. z rodziny Oszczyków i Dudkiewiczów

18.00 + za Dusze Czyścowe

Wtorek 5 lipiec Wspomnienie św. Marii Goretti dz. i m.

17.00 + Rafała Lewandowskiego  int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Kazimierza Tarkę int. od ucz. pogrzebu

Środa 6 lipiec  Wspomnienie NMP Uzdrowienie Chorych

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Krzysztofa i Marzeny Bińkowskich  (1)

+ Franciszka Stanisława Kowalczyka  (1)

Czwartek  7 lipiec

17.00 + Helenę Wojciechowską int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Katarzynę Wojciechowską int. od ucz. pogrzebu

Piątek 8 lipiec Wspomnienie św. Jana z Dukli

17.00 + Annę i Michała Maślanka; Beatkę Maślanka

18.00 + Mariannę Ciechomską int. od ucz. pogrzebu

Sobota 9 lipiec

16.00 Msza św. ślubna Adriana i Anety

17.30 Msz św. ślubna Piotra i Olgi

Niedziela 10 lipiec  15 Niedziela Zwykła

8.00+ Marie Michalak w 20 r. śm., Stanisława Michalaka, Jerzego Michalaka, Dziadków Michalaków i Osmolaków int. Rodziny

10.00 + Władysława Tarkę w 16 r. śm. Mariannę i Józefa Tarka; Zofie Dudkiewicz; Dziadków Wróblewskich i Tarków, Teściów Kaszubskich

12.00  ZA PARAFIAN  ( Chrzest Ignacego)

1.  Dzisiaj w naszej parafii gościmy uczestników Młodzieżowej Pieszej Pielgrzymki na Jasna Górę z Żychlina zachęcających do wspólnego pielgrzymowania do Jasnogórskiej Pani.

2. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca  po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna.

3. Wczoraj przeżywaliśmy  II Dzień Chorego.  Dziękuję ks. Wojciechowi Klusce proboszczowi z Mnicha i kapelanowi szpitala w Kutnie za przewodniczenie uroczystością.  Dziękuję ks. Andrzejowi Wacławiakowi proboszczowi ze Starego Waliszewa za pomoc w spowiedzi. Sakrament namaszczenia chorych przyjęły 143 osoby w tym 45 naszych parafian i 98 pielgrzymów.

4. Bardzo serdecznie dziękuje pani Zofii i p. Grzegorzowi za przygotowanie salki  parafialnej na przyjecie pielgrzymów.

5. Dzisiaj spotkanie Rady Duszpasterskiej o 18.00 a Rady Ekonomicznej  o 19.00.

6. Dziękuje za złożoną ofiarę 100 zł, 200 zł i 1300 zł od pielgrzymów z parafii Janisławice i okolic.  Dziękuję.

7. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.

8. Dziękuję  nowożeńcom za ubranie  kościoła w kwiaty.