Intencje mszalne 19.06. – 26.06.2022r. Ogłoszenia parafialne 19.06. 2022r.

 

 

Niedziela 19 czerwiec  12 Niedziela Zwykła  

8.00  + Adama Kuciapskiego w 5 r. śm. i łaskę zdrowia dla Szymona

10.00 + Janinę i Władysława Felczak i Dziadków Felczaków

12.00  ZA PARAFIAN

 

Poniedziałek 20 czerwiec  

17.00 + Sławomira Frątczaka int. Córki i Syna

19.00 O Boże błog. opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Marty

 

 Wtorek 21 czerwiec Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi 

17.00 + Mariana Szymańskiego; Natalie i Michała Ziarkowskich

 

 Środa 22 czerwiec

17.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH i Msza św.  

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonego Mikołaja Pasikowskiego Jego Rodziców , Chrzestnych i całej Rodziny (1)

- O Boże błog. opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Małgorzaty (1)

 

Czwartek 23 czerwiec Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela

17.00 + Jerzego Michalaka – dar urodzinowy i z okazji Dnia Ojca int. Córki Agnieszki z Mężem i Dziećmi

 

Piątek  24 czerwiec Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

16.00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Zdzisława i Mirosławy z okazji 50 r. ślubu

17.00 + Danutę Orzechowską – dar imieninowy int. Męża i Dzieci z Rodzinami

 

  Sobota 25 czerwiec Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

17.00 + Władysława Niewiadomskiego int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Rodziców Garstków i Pawłowskich

 

Niedziela 26 czerwiec  13 Niedziela Zwykła  

8.00  + Tomasza Śnieć w 2 r. śm.

10.00 Msza św. zbiorowa :   O łaskę zdrowia dla Kascpra; + Władysławę Kurkowską -dar imieninowy int. Męża i Dzieci; Janinę i Franciszka Trojanowskich, Feliksę i Władysława Michalskich; + Franciszka Szymańskiego, Genowefę i Stanisława Komorowskich; + Marcina Graczyka w 5 r. śm. ,Andrzeja Graczyka w 17 r. śm. , Zygmunta Graczyka, Dziadków Graczyków, Tadeusza Bogulskiego, Tomasza Śnieć w 2 r. śm.; + Agnieszkę i Bronisława Laseckich, Stanisława i Mariannę Łąpieś; + Janinę Kurkowską – dar imieninowy, Józefa i Damiana Kurkowskich; Dziadków Kurkowskich i Markiewiczów; + Władysławę i  Piotra Mycek  -  dar imieninowy, Wiesława Ranachowskiego; + Zygmunta Ranachowskiego w 25 r. śm. i Irenę Ranachowska w 14 r. śm.

12.00  ZA PARAFIAN  ( Chrzest Gabriela )

 

 

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

1. Nabożeństwa czerwcowe  w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00. W środy przed Nowenną o 16.45. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

2.  W Oktawie  procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 17.00. a w niedziele po 12.00. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek na Mszy św. o godz. 17.00. Na zakończenie liturgii błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem dzieci i matek w stanie błogosławionym oraz obrzęd błogosławieństwa wianków.  

3. W  czwartek  przeniesiona z 24 czerwca Uroczystość Narodzenie Jana Chrzciciela. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W piątek z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

 4. Podczas spotkania z rodzicami dzieci które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. ustalono datę uroczystości na niedziele 14 maja 2023r. o godz. 12.00 . Rocznica I Komunii św.  będzie miała miejsce w Uroczystość Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 12.00.

5. Dziękuje za złożoną ofiarę  100 zł.  na rzecz kościoła parafialnego.

6. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.  

7. Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.