Intencje mszalne 03. – 10.04.2022r. Ogłoszenia parafialne 03.04. 2022r.

Niedziela  3 kwiecień V Niedziela Wielkiego Postu

8.00  + Ignacego Orzechowskiego w 19 r. śm.

10.00 + Teresę i Stanisława Szymańskich; Dziadków Szymańskich i Dziadków Jagiełło;

Poniedziałek 4 kwiecień

19.45 Msza św. za Dusze Czyśćcowe

Wtorek 5 kwiecień

17.00 + Andrzeja Wróblewskiego w 32 r. śm. i Genowefę Wróblewską

Środa 6 kwiecień

- Przez wstawiennictwo Pani Suserskiej o łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Lidii (1)

-  O Boże bł. opiekę Matki Bożej Suserskiej , o otwartość na działanie Ducha Świętego oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Adriana (1)

- O Boze błog. opieke Matki Bozej i łaske zdrowia dla Piotra (1)

Czwartek 7 kwietnia

17.00 + Ryszarda Jońskiego int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Rafała Lewandowskiego int. Rodzin Różyckich i Warabiedów

Piątek 8 kwiecień

17.00  + Władysława Sikorskiego int. od ucz. pogrzebu

Sobota 9 kwiecień

16.00 +  Krzysztofa Zawadzkiego w 12 r. śm. int. Rodziny

17.00 + Jacka i Józefa Szymańskich

Niedziela  10 kwiecień NIEDZIELA PALMOWA

8.00  + Jerzego Michalaka w 1 r. śm. int. Żony i Dzieci

10.00 + Władysława, Kazimierę Wróblewskich; Mariannę, Władysława, Józefa Tarka; Zofię Dutkiewicz, Katarzynę  i Romana Kaszubskich;

1.  Dzisiaj V niedziela   Wielkiego Postu. Za tydzień Niedziela Palmowa. Zapraszam dzieci z palmami na Mszę św. o godz. 10.00.
  2. Dzisiaj  Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Helenowianki” z Helenowa Słupskiego sprzedają przed kościołem  własnoręcznie wykonane palmy. Zachęcam do nabycia.
  3. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje  za liczny udział w rekolekcjach.
  4. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30 a Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00 .
  5. Od Środy Popielcowej do Wielkiej Środy każdego dnia w naszym kościele  odmawiany jest różaniec w intencji pokoju na Ukrainie  o godz. 20.30 zakończony Apelem Jasnogórskim, a w  środy w wyznaczonych miejscach poza kościołem. W najbliższą środę (6.04.) modlitwa różańcowa  o godz. 20.30 w Sali Weselnej w Stefanowie . Zapraszam.
  6. Bardzo chciałbym podziękować za modlitwę różańcowa w intencji pokoju w ostatnią środę w OSP Adamów .
  7. Dziękuje panu Pawłowi i jego pracownikowi za założenie nowego dachu na toalety przy dzwonnicy (zerwał silny wiatr) i za naprawę uszkodzonego dachu na jednej z kaplic w parkanie przy kościele.
  8. W Wielki Poniedziałek 11 kwietnia chciałbym udać się z posługą sakramentalna do chorych . Zapisy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  9. Dziękuje za ofiary złożone na rzecz parafii-  50 zł, 150 zł, 200 zł.  i 500 zł. i na kwiaty  do Grobu Pańskiego i ogrzewanie: Szczawin Borowy Wieś – 1200zł.; Janki – 790 zł.; Holendry Dobrowskie – 760zł; Kamieniec – 1180zł.
  10.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  12.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.