Intencje mszalne 3.10. – 10.10.2021r. Ogłoszenia parafialne 3.10. 2021r.

Niedziela 3 października  XXVII Niedziela Zwykła

8.00  + Tomasza Śnieć int. Rodziny

10.00 + Stefana i Tomasza Osmolak; babcie :Mariannę i Irenę; Mieczysława Podrażkę i o Boże błog. i opiekę M.B. Suserskiej dla Rodziny

Poniedziałek 4 października  Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

17.00 + Dariusza Cieślaka int. od ucz. pogrzebu

18.00  + ZA DUSZE CZYŚCOWE

Wtorek 5 października Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

17.00 + Jerzego Michalaka  int. od ucz. pogrzebu

Środa 6 października Wspomnienie św. Brunona

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marioli i Józefa w 35r. ślubu

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Patrycji i Bartłomieja Kurlapskich

Czwartek 7 października  Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej

17.00 + Elżbietę Szymańską int. od ucz. pogrzebu

Piątek 8 października

17.00 + Zdzisława Zakrzewskiego  int. od ucz. pogrzebu

18.00   Dziękczynna za dar życia Mikołaja

Sobota 9 października

16. 00 Msza św. ślubna Karoliny i Krystiana

18.00 + Teresę Szałamacha w 1 r. śm. i Stanisława Szałamacha

int. Dzieci z Rodzinami

Niedziela 10 października  XXVIII Niedziela Zwykła

10.00 + Krystynę i Aleksandra Ostrowskich; Zofię i Jerzego Ulicznych

12.00  O Boże błog. opiekę Matki Bożej  dla Magdaleny i Dariusza z okazji 10 r. ślubu

1.  Dzisiaj  w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 różaniec prowadzony przez K.Ż.R. i ostatnia procesja Eucharystyczna.
  2.  Dziękuje za ubranie kościoła w kwiaty nowożeńcom. Na niedziele 10  października  kościół ubiorą  również nowożeńcy. Na niedzielę 17 października poproszę mieszkańców Szczawina Borowego Wieś, a na 24 października  mieszkańców Szczawina Borowego Kolonia.
  3.  Dziękuje za liczną obecność (33 osoby) na wtorkowej Koronce do Bożego Miłosierdzia  którą odmówiliśmy na schodach przed kościołem.
  4.   Dziękuje za  liczną obecność  na pielgrzymce Kół Żywego Różańca  do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach . W Pielgrzymce wzięło udział 50 osób. Pielgrzymi złożyli ofiarę na rzecz parafii 383 zł. Dziękuję.
  5.  Jutro zapraszam na godz. 18.00 na Msze św. za Dusze Czyścowe.
  6. W piątek rozpoczęliśmy październik miesiąc różańcowy . Różaniec w tygodniu o godz. 16.30 a w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. W najbliższą sobotę nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 ( godzinne przesuniecie ze względu na ślub).
  7. Za tydzień w niedziele XXI Dzień Papieski. Zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
  8. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  9.  Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Artykuł o Narodowym Czytaniu  w GOK w Szczawinie Kościelnym.
  10.   Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.
  11.  Do prowadzenia  nabożeństwa różańcowego zapraszam w tym tygodniu:

- poniedziałek (4.10.) – Helenów i Modła

- wtorek (5.10.)  – Adamów

- środa (6.10.)  – Dobrów

- czwartek (7.10.)– Róże Różańcowe

- piątek (8.10.) -  Podwórkowe Kółko Różańcowe

- sobota (9.10.) Suserz Działkowicze – 17.30!

- poniedziałek (11 .10.) – Stefanów i Józefków