Intencje mszalne 17.10. – 24.10.2021r. Ogłoszenia parafialne 17.10. 2021r.

Niedziela 17 października  XXIX Niedziela Zwykła

8.00  + Władysława i Mariannę Dutkiewicz; Dziadków Dąbrowskich

10.00 + Rodziców Bronisławę i Jana Marciniak; Annę i Ludwika Przewłockich; Dziadków Mariannę i Józefa Garstka

Poniedziałek 18 października Święto św. Łukasza Ewangelisty

17.00 + Czesławę Strzelecką int. od ucz. pogrzebu

Wtorek 19 października  Wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

17.00 + Dariusza Cieślaka – int. od ucz. pogrzebu

Środa 20 października Wspomnienie św. Jana Kantego

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej  Wiktorii Jabłońskiej Jej Rodziców , Chrzestnych i całej Rodziny  (1)

- O łaskę zdrowia dla Łukasza Osmolaka

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla uczestników Pielgrzymki Służby Zdrowia (1)

Czwartek 21 października 211 rocznica  konsekracji naszego kościoła

17.00 + Marię Niewiadomską  int. od ucz. pogrzebu

Piątek 22 października Wspomnienie św. Jana Pawła II

17.00 + Stefana i Mariannę Komar w 10 r. śm.; Sławomira Komar w 16 r. śm. int. Dzieci i Rodzeństwa

Sobota 23 października

17. 00 + Tadeusza Podrażkę, Rodziców Podrażków i  Doleszczkaów ; Józefa Doleszczaka

Niedziela 24 października  XXX Niedziela Zwykła

8.00  + Elżbietę Szymańską int. bliskiej znajomej

10.00 +  Tadeusza, Mariannę i Jana Majczak int. Wandy i Asi Majczak z Włocławka

1. W sobotę do naszego Sanktuarium  przybyła Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia. Dziękuje  Paniom Zofii, Marii i Annie , za pomoc w piątek w  przygotowaniu salki na przyjęcia pielgrzymów i w sobotę za pomoc w obsłudze pielgrzymów. Dziękuje wszystkim Paniom  za ofiarowane  ciasto dla pielgrzymów.
  2. Dziękuje za ubranie kościoła w kwiaty mieszkańcom Szczawina Borowego Wieś (za złożona ofiarę 200 zł na rzecz parafii), a na niedziele 24 października  poproszę mieszkańców Szczawina Borowego Kolonia.
  3. Nabożeństwo różańcowe  w tygodniu o godz. 16.30 a w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00.
  4.  Z racji  XXI Dnia Papieskiego do puszki  na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” złożono 775,52 zł.  Dziękuję.
  5. Planujemy pielgrzymkę do Lasek i Warszawy w dniu 6 listopada (sobota). Koszt 40 zł. (przejazd i bilety wstępu) Wyjazd 6.00 rano.
  6. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  8.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.
  9. Do prowadzenia  nabożeństwa różańcowego zapraszam w tym tygodniu:

- poniedziałek (18.10.) – Kamieniec i Raków

- wtorek (19.10.)  – Kaźmierków