Intencje mszalne 26.09. – 31.0.2021r. Ogłoszenia parafialne 26.09. 2021r.

Niedziela  26 września XXVI Niedziela Zwykła

8.00  + Janusza Pijanowskiego w r. śm.; Janinę i Stanisława Pijanowskich; Jana i Annę Szymańskich

10.00  Msza św. zbiorowa: O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Jolanty i Stanisława Simińskich z okazji 40 r. ślubu;  + Damiana Kurkowskiego w 13 r. śm. i zm.  z Rodziny int. Rodziców i Rodzeństwa; + Teresę i Stanisława Szymańskich, Dziadków Jagiełło i Dziadków Szymańskich; + Piotra Romanowskiego w 8 r. śm., +Jana i Mariannę Wypysińskich, Dziadków i Rodzeństwo: Władysława i Helenę;    + Helenę Zauga w 20 r. śm., Henryka Zauga, Mariannę i Władysława Tarka;  + Stanisława Gutkowskiego w 4 r.śm. int. Rodziny;   + Zofię, Władysława Lisieckich; Dziadków Lisieckich

Poniedziałek 27 września Wspomnienie św. Wincentego a Paulo

17.00 Dziękczynno -  błagalna o łaskę zdrowia i opiekę Matki Boskiej Suserskiej  dla rodziców Teresy i Mariana oraz Danuty; i o życie wieczne dla Wacława Szymczaka

18.00  + Marię Niewiadomską  int. od ucz. pogrzebu

Wtorek 28 września Wspomnienie św. Wacława

17.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. I opiekę Matki Bożej dla Wioletty i Romana z okazji 30 r. ślubu

18.00 + Bernarda Domżała  int. od ucz. pogrzebu

Środa 29 września Święto św Archaniołów Michała, Rafała, Gabriela

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej Klary Maślankowskiej , Jej, Rodziców, Chrzestnych  i  całej Rodziny (1)

+ Walentynę Strzelecką (1)

+ Teresę z Burzyńskich Kapuścińską z Teodorowa – mamę kapłana (1)

Czwartek 30 września Wspomnienie św. Hieronima

17.00 + Janinę i Franciszka Trojanowskich; Feliksę i Władysława Michalskich i Rodzinę Plebanów

18.00 + Antoniego Młodziejewskiego int. od ucz. pogrzebu

Piątek 1 października Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

17.00 + Irenę Skonieczną  int. od ucz. pogrzebu

18.00 Msza św. Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa

Sobota 2 października Wspomnienie św. Aniołów Stróżów

16. 00 Msza św. ślubna Patrycji i Bartłomieja

Niedziela 3 października  XXVII Niedziela Zwykła

8.00  + Tomasza Śnieć

10.00 + Stefana i Tomasza Osmolak; babcie :Mariannę i Irenę; Mieczysława Podrażkę i o Boże błog. i opiekę M.B. Suserskiej dla Rodziny

1. Dziękuje za ubranie kościoła w kwiaty mieszkańcom Janek. Na niedziele 3 i 10  października  kościół ubiorą nowożeńcy.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii św. w tym roku szkolnym.
  3. We wtorek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach, rogatkach i placach miast i wiosek. Zapraszam we wtorek na nasze schody przed kościołem na godz. 15.00. abyśmy tak jak w tamtym roku  włączyli się w tą ogólnoświatową inicjatywę w kolejną rocznice beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki – spowiednika św. Faustyny.
  4. W piątek pierwszy miesiąca spowiedź od godz. 16.00. W piątek o godz. 18.00 Msza św. Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa.
  5. W piątek rozpoczynamy październik miesiąc różańcowy . Różaniec w tygodniu o godz. 16.30 a w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. W piątek proszę o prowadzenie różańca mieszkańców Gołasu.
  6.  Organizujemy wyjazd na Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Domaniewic 2 października (sobota). Wyjazd godz. 8.30. Koszt 5 zł. Tego dnia nie będzie nabożeństwa różańcowego  w kościele.
  7.  W przyszłą niedziele pierwszą miesiąca po Mszy św. różaniec prowadzony przez K.Ż.R. i ostatnia procesja Eucharystyczna.
  8.  Dziękuje za złożone ofiary na rzecz parafii : Rodzicom Dzieci Rocznicowych – 500 zł  i indywidualne 500 zł i 200 zł.
  9. Do puszki na pomoc uchodźcom z Afganistanu złożono 346,20 zł
  10. Od jutra przyjmuję intencje mszalne na 2022r.
  11.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  13.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.