Intencje mszalne 19 – 26.09.2021r. Ogłoszenia parafialne 19.09. 2021r.

Niedziela  19 września XXV Niedziela Zwykła

8.00  + Tomasza Śnieć int. rodziny

10.00 + Feliksę, Józefa i Zygmunta Wypych

12.00  ZA PARAFIAN – ROCZNICA I KOMUNII ŚW.

Poniedziałek 20 września Wsp. św. Andrzeja Kim Taegon i Tow.

17.00 + Wiesława Ranachowskiego int. od ucz. pogrzebu

18.00  + Antoniego Młodziejewskiego int. od ucz. pogrzebu

Wtorek 21 września  Święto św. Mateusza Ap. i Ewangelisty

17.00  + Mateusz Sitkiewicza – dar imieninowy

18.00 + Teresę Radecką int. od ucz. pogrzebu

Środa 22 września

Czwartek 23 września Wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny

17.00 + Danutę Orzechowską int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Marię Niewiadomska int. Teściowej Eli z Rodzina

Piątek 24 września

17.00 + Elżbietę Szymańską int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Irenę Śnieć w 1 r. śm. Ludwika i Zygmunta Śnieć

Sobota 25 września

12. 00 Msza św. z chrztem Klary

17.00  + Zofię, Władysława Lisieckich; Dziadków Lisieckich

18.00  + Czesławę Strzelecką int. mieszkańców Domu Nauczyciela w Szczawinie Kościelnym

Niedziela  26 września XXVI Niedziela Zwykła

8.00  + Janusza Pijanowskiego w r. śm.; Janinę i Stanisława Pijanowskich; Jana i Annę Szymańskich

10.00  Msza św. zbiorowa + Damiana Kurkowskiego w 13 r. śm. i zm.             z Rodziny int. Rodziców i Rodzeństwa; + Teresę i Stanisława Szymańskich, Dziadków Jagiełło i Dziadków Szymańskich; + Piotra Romanowskiego w 8 r. śm., Jana i Mariannę Wypysińskich, Dziadków i Rodzeństwo: Władysława i Helenę;    + Helenę Zauga w 20 r. śm., Henryka Zauga, Mariannę i Władysława Tarka;        + Stanisława Gutkowskiego int. Rodziny

1.  Dzisiaj 16 dzieci na Mszy św.  o godz. 12.00 przeżyło Rocznice I Komunii św. Rodzicom dziękuje za ubranie kościół w kwiaty. Na niedziele 26 września  poproszę mieszkańców Janek.  Na kolejne 2 niedziele kościół ubiorą nowożeńcy.
  2.  Dziękuję Organizatorom Dożynek za ofiarę 200 zł na rzecz naszego kościoła. Dziękuje wszystkim osobom które na parafialne Dożynki przygotowały wieńce i kosze z darami. Warzywa, owoce, zboże  oraz inne produkty żywnościowe zostały przekazanie Siostrom zakonnym do Skrzeszew. Siostry dziękując za okazane serce ofiarowały w intencji naszej parafii Msze św. która była sprawowana w  kaplicy w Skrzeszewach  w czwartek 16 września.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszki na pomoc uchodźcom z Afganistanu. Dziękuje .
  4. Spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii św. w tym roku szkolnym odbędzie się w niedziele za tydzień 26 września po Mszy św. o godz. 12.00.
  5. W sobotę 25 września o godz. 9.00 spotkanie z ministrantami i kandydatami na ministrantów.
  6.  Organizujemy wyjazd na Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Domaniewic 2 października (sobota). Wyjazd godz. 8.30. Koszt 5 zł.
  7.  Pod chórem można nabyć kalendarze diecezjalne na rok 2022r.         Cena 5 zł.
  8.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  9. Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Krótka wzmianka o naszej pielgrzymce na Jasna Górę.
  10.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.