Intencje mszalne 5.07. – 11.07.2021r. Ogłoszenia parafialne 4.07.2021r.

Poniedziałek 5 lipca

17.00 + Zdzisława Zakrzewskiego int. od ucz. pogrzebu

18.00  + Za Dusze Czyścowe

Wtorek 6 lipca Wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienie Chorych

17.00  + Krzysztofa Marciniaka, zm. z Rodziny Oszczyków i Dutkiewiczów

18.00 + Czesławę Strzelecką int. od ucz. pogrzebu

Środa 7 lipca

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonego Eryka Żmudzińskiego , Jego Rodziców, Chrzestnych  i  całej Rodziny (1)

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Anny i Mateusza  Marczak oraz dla Ich nowo ochrzczonej córki Róży Anastazji Jej  Chrzestnych i całej Rodziny  (1)

Czwartek 8 lipca

17.00 Msza św. ślubna Kamila i Justyny

18.00 + Irenę Skonieczną od ucz. pogrzebu

Piątek 9 lipca

17.00 + Annę Wypych, Józefa Jasińskiegow 11 r. śm. Bogusławę Machała

18.00 + Stanisława Budzyńskiego int. od ucz. pogrzebu

Sobota 10 lipca

17. 00 + Władysława Tarkę w 15. r. śm.; Mariannę i Józefa Tarka; Teściów Kaszubskich; Dziadków Wróblewskich i Tarków; Zofię Dutkiewicz int. Rodziny

18.00 + Henryka, Helenę, Zygmunta, Mariannę Grzybowskich; Zofię i Stanisława Grzybowskich;

Niedziela  11 lipca    XV  Zwykła

8.00  + Stanisława Pietruszewskiego w 5 r. śm.

10.00 + Tomasza Śnieć int. Rodziny

1.   Wczoraj ponad 200 osób wzięło udział w przeżywanym w naszej parafii Dniu Chorego. Ok. 180 osób przyjęło sakrament namaszczenia chorych. Dziękuję przybyłem pielgrzymom parafianom za udział w tej uroczystości.
  2.  Dzisiaj Pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  3.  Dzisiaj oficjalne zostaje  powołana nowa Rada Parafialna.  Do Rady  Ekonomicznej zostali powołani Hieronim Ciechomski, Janusz Sobański, Ewa Chodorowska i Paweł Wypych. W radzie Ekonomicznej Radnymi Seniorami pozostają Stanisław Szafran i Stanisław Kowalczyk  . Do Rady Duszpasterskiej  zostali powołani: Paweł Rutkowski, Edyta Wypych, Wioletta Ciechomska, Małgorzata Krysztofiak, Marta Tomczyk i Radosław Dobaczewski.  Do Rady Kwestarzy ( przedstawiciele z  każdej z wioski – prośba do sołtysów o informację  do końca sierpnia) . Spotkania z członkami Rady ustalę osobiście z radnymi aby wszystkim pasował termin spotkania.
  4.  W tym roku o organizacje dożynek poproszę mieszkańców Suserza.
  5.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  6.   Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  7.   Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.