Intencje mszalne 25.07. – 1.08.2021r. Ogłoszenia parafialne 25.07.2021r.

 

Niedziela  25 lipca  XVII Zwykła 

8.00  + Krzysztofa Zawadzkiego – dar imieninowy int. Żony i Córki

10.00  Msza św. zbiorowa: O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marty i Jarosława z okazji 7 r. ślubu; O Boże błog. i opiekę Matki Bożej  dla Mateusza Golisa  z okazji 20 r. urodzin i z podziękowaniem za pomyślne zdanie  matury int. Mamy chrzestnej i Dziadków  ;   + Czesława Chojnackiego; + Zofię Gutkowską w 5 r. śm., Czesława Gutkowskiego w 30 r. śm. int. Dzieci; + Stanisława Łepeckiego i Stanisława Cichosza w 2 r. śm.; + Wiesława Ranachowskiego int. Żony i Córki;  + Krzysztofa Marciniaka;

12.00  ZA PARAFIAN

 

Poniedziałek 26 lipca Wspomnienie św. Joachima i Anny

17.00 + Czesława Tarkę, Annę i Michała Maślanka

18.00  + Wiesława Maślankowskiego int. Ilony i Macieja

 

 Wtorek 27 lipca

17.00 + Tomasza Tomczyka w 3 r. śm. int. Sióstr z rodzinami

18.00 Podziękowanie Matce Bożej za otrzymane łaski z prośbą o łaskę zdrowia dla Agatki, Kacperka i małego Leosia int. Babci

 

 Środa 28 lipca  Wspomnienie św. Szarbela

17.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH i Msza św.  

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Agaty i Bartłomieja Piszczek  (1)

 

Czwartek 29 lipca Wspomnienie św. Marty  

17.00 + Władysława Śnieć w 18 r. śm. int. Rodziny

18.00 + Teresę Radecką int. od ucz. pogrzebu  

 

Piątek 30 lipca

16.00 Msza św. ślubna Ilony i Macieja

18.00 + Janinę Wypych; Bolesława i Mariannę Józwik; Stefanię Leśniewską; Danutę i Mieczysława Zdanowskich; c. r. Andrzejewskich

 

Sobota 31 lipca

17. 00 + Zygmunta Śnieć w 12 r. śm.,  Rodziców Wojciechowskich, Siostrę Stanisławę i Teściów Śnieć

 

Niedziela  1 sierpnia  XVII Zwykła 

8.00  + Barbarę Wróblewską int. wnuczka ks. Tomasza

10.00 + Józefa i Jacka Szymańskich; Rodziców Szymańskich, Jędrzejczyków; zm. z Rodziny; Marka Jędrzejczyka

12.00  ZA PARAFIAN (chrzest Julii i Zofii Ewy)

19.00 Msza św. Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa

 

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

  1.  Dzisiaj  z racji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  2.  Bardzo serdecznie dziękuje za wykonane prace przy parafii. Panu Mariuszowi za wypożyczenie karchera do oczyszczenia ogrodzenia wokół plebanii i domu katolickiego. Dziękuje Panom Grzegorzowi i Sebastianowi za oczyszczenie ogrodzenia. Została zakupiona farba okrętowa i od jutra rozpocznie się malowanie. Dziękuje panu Władysławowi za spawanie metalowego ogrodzenia i za zrobienie podpórki pod siedzisko na chórze. Pani Ewie i panu Pawłowi za koordynacje. Panu Krzysztofowi za prace wykonana przy utwardzeniu wjazdu na cmentarz i na parkingu przycmentarnym. Dziękuje druhom OSP Helenów Słupski za pracę na cmentarzu przy usuwaniu złamanej gałęzi.
  3.  Bardzo serdecznie dziękuje nowożeńcom za ubranie kościoła w kwiaty.   Na niedziele 1 sierpnia ubiorą nowożeńcy a na 8 sierpnia poproszę mieszkańców Gołasu. Na odpust parafialny kościół w kwiaty ubierze anonimowy sponsor.  
  4.  Od niedzieli 1 sierpnia zapisy dla wszystkich na pielgrzymkę na Jasną Górę ( 30 sierpnia – poniedziałek).   Koszt pielgrzymki 40 zł -  osoba dorosła,  dziecko  – 10 zł. 
  5.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.   
  6. Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  7.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.
  8. Ogłoszenie społeczne: Dnia 14.08.2021r. (sobota) od godz. 8.00 druhowie strażacy OSP Suserz przeprowadzą zbiórkę fantów na loterię odpustową. Środki zebrane podczas sprzedaży fantów zostaną jak co roku przeznaczone na doposażenie jednostki OSP w Suserzu. Dziękują również za zeszłoroczne wsparcie. Proszą , aby nie przekazywać na loterię gołębi.