Intencje mszalne 18.07. – 25.07.2021r. Ogłoszenia parafialne 18.07.2021r.

 

Niedziela  18 lipca    XVI  Zwykła 

8.00  + Wojciecha Brzozowskiego w 4 r. śm.; Rodziców Brzozowskich i Boguszów

10.00 Jana, Bogdana Pszczółkowskich, Rodziców Pszczółkowskich, Rodziców Gajewskich; Władysławę Kamińską; zm. z Rodziny Krysteckich

12.00  ZA PARAFIAN (chrzest Oliwii) 

Poniedziałek 19 lipca

17.00 + Barbarę Wróblewską int. od ucz. pogrzebu

18.00  + Marię Niewiadomską int. od ucz. pogrzebu

 Wtorek 20 lipca Wspomnienie bł. Czesława

17.00 + Wandę i Czesława Karmelitów – dar imieninowy  

18.00 + Janinę Wypych int. od ucz. pogrzebu

 Środa 21 lipca 

17.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH i Msza św.  

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej Oliwi Marciniak  , Jej Rodziców, Chrzestnych  i  całej Rodziny (1)

+ Antoniego Młodziejewskiego (1)

Czwartek 22 lipca Święto św. Marii Magdaleny

16.00 Msza św. ślubna Agaty i Bartłomieja

Piątek 23 lipca  Święto św. Brygidy

17.00 + Czesławę Przewłocką int. od siostrzenic Małgorzaty, Renaty z Mężem i Agnieszki z Rodziną

18.00 + Anielę i Stanisława Pietera, Bogumiłę i Tomasza Tomczyk; Marcina Krusińskiego

Sobota 24 lipca

17. 00 + Krzysztofa i Józefa Szałamacha; rodziców Ledzionów oraz we własnych intencjach

Niedziela  25 lipca  XVII Zwykła 

8.00  + Krzysztofa Zawadzkiego – dar imieninowy int. Żony i Córki

10.00  Msza św. zbiorowa: O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marty i Jarosława z okazji 7 r. ślubu; O Boże błog. i opiekę Matki Bożej  dla Mateusza Golisa  z okazji 20 r. urodzin i z podziękowaniem za pomyślne zdanie  matury int. Mamy chrzestnej i Dziadków  ;  + Czesława Chojnackiego; + Zofię Gutkowską w 5 r. śm., Czesława Gutkowskiego w 30 r. śm. int. Dzieci; + Stanisława Łepeckiego i Stanisława Cichosza w 2 r. śm.; + Wiesława Ranachowskiego int. Żony i Córki;  + Krzysztofa Marciniaka;

12.00  ZA PARAFIAN

 

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

  1.   Państwo Włodarczyk z Adamowa , którzy ucierpieli w skutek pożaru serdecznie dziękują za przekazane wsparcie finansowe, które zostało zebrane w ubiegłą niedzielę po każdej Mszy św.
  2.  Bardzo serdecznie dziękuje mieszkańcom Budek Suserskich za ubranie kościoła w kwiaty.   Na niedziele 25 lipca i 1 sierpnia ubiorą nowożeńcy a na 8 sierpnia poproszę mieszkańców Gołasu. 
  3.  Dożynki parafialne których gospodarzami będą mieszkańcy Suserza zaplanowane są na niedziele 5 września na  Mszy św. o godz. 14.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00.
  4.   Rocznica I Komunii św. będzie miała miejsce w niedziele 19 września na Mszy św. o godz. 12.00. Dzieci rocznicowe i pierwszokomunijne wraz z rodzicem/ rodzicami które chciałby uczestniczyć w pielgrzymce na Jasną Górę w poniedziałek 30 sierpnia mogą zapisywać się do końca lipca podając PESEL potrzebny do ubezpieczenia. Od niedzieli 1 sierpnia mogą zapisywać się pozostałe osoby. Wyjazd o godz. 8.00 rano. W programie oprócz Jasnej Góry będziemy w  Sanktuarium Maryjnym w Gidlach i zobaczymy Zamek w Olsztynie k. Częstochowy.  Koszt pielgrzymki 40 zł –  osoba dorosła,  dziecko  - 10 zł.  
  5.   Za tydzień w niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  6.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.   
  7.   Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  8. Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.
  9.  Ogłoszenie społeczne: Dnia 14.08.2021r. (sobota) od godz. 8.00 druhowie strażacy OSP Suserz przeprowadzą zbiórkę fantów na loterię odpustową. Środki zebrane podczas sprzedaży fantów zostaną jak co roku przeznaczone na doposażenie jednostki OSP w Suserzu. Dziękują również za zeszłoroczne wsparcie. Proszą , aby nie przekazywać na loterię gołębi.