Intencje mszalne 11.07. – 18.07.2021r. Ogłoszenia parafialne 11.07.2021r.

 

Niedziela  11 lipca    XV  Zwykła 

8.00  + Stanisława Pietruszewskiego w 5 r. śm.; Rodziców Pietruszewskich i Brzozowskich

10.00 + Tomasza Śnieć int. Rodziny

12.00  ZA PARAFIAN

 

Poniedziałek 12 lipca wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

17.00 + Wiesławę Śliwińską w 8 r. śm. int. Męża i Dzieci

18.00  + Danutę Orzechowską int. od ucz. pogrzebu

 

 Wtorek 13 lipca Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta

18.00 + Wiesława Ranachowskiego int. od ucz. pogrzebu

 

 Środa 14 lipca 

17.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH i Msza św.  

- Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. ,opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Rodziny Wańtuchowiczów, z prośbą o uzdrowienie oczu dla Kacpra i Jakuba (1)

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Justyny i Kamila Tomczak  (1)

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Dzieci, Wnuków i Prawnuków i łaskę zdrowia dla Natalki (1)

+ Stanisława Adamczyka w 3 r. śm. int. Żony

 

Czwartek 15 lipca Wspomnienie św. Bonawentury

17.00 + Elżbietę Szymańską int. od ucz. pogrzebu

 

Piątek 16 lipca  Wspomnienie M.B. z Góry Karmel (Szkaplerznej)

17.00 + Helenę i Władysława Peda; Konrada Wypych i Bernarda Majchrzaka

18.00 + Mariannę i Jana Żabka; Józefa, Henryka, Mariana Garstka

 

Sobota 17 lipca

17. 00 + Konrada Wypych w 1 r. śm.

18.00  O Boże błog. i opiekę M.B. dla Zofii i Franciszka Ciechomskich w 50 rocznicę ślubu

 

Niedziela  18 lipca    XVI  Zwykła 

8.00  + Wojciecha Brzozowskiego w 4 r. śm.; Rodziców Brzozowskich i Boguszów

10.00 Jana, Bogdana Pszczółkowskich, Rodziców Pszczółkowskich, Rodziców Gajewskich; Władysławę Kamińską; zm. z Rodziny Krysteckich

12.00  ZA PARAFIAN (chrzest Oliwii)

 

Ogłoszenia Duszpasterskie

  1.  Dzisiaj po Mszach św. można złożyć  do puszki datek na rzecz państwa Włodarczyk z Adamowa , którzy ucierpieli we wtorek w skutek pożaru. Po Mszy św. o godz. 12.00 zebrane pieniądze zostaną przekazane pogorzelcom. Za składane ofiary bardzo dziękuję!
  2.  Bardzo serdecznie dziękuje  nowożeńcom za dotychczasowe ubieranie kościoła w kwiaty. Na niedzielę 18 lipca poproszę mieszkańców Budek Suserskich.  Na niedziele 25 lipca i 1 sierpnia ubiorą nowożeńcy a na 8 sierpnia poproszę mieszkańców Gołasu. 
  3.  Dożynki parafialne których gospodarzami będą mieszkańcy Suserza zaplanowane są na niedziele 5 września na  Mszy św. o godz. 12.00.
  4.  Rocznica I Komunii św. będzie miała miejsce w niedziele 19 września na Mszy św. o godz. 12.00. Dzieci rocznicowe i pierwszokomunijne wraz z rodzicem/ rodzicami które chciałby uczestniczyć w pielgrzymce na Jasną Górę w poniedziałek 30 sierpnia mogą zapisywać się do końca lipca podając PESEL potrzebny do ubezpieczenia. Od niedzieli 1 sierpnia mogą zapisywać się pozostałe osoby. Tego dnia będzie podany program pielgrzymki. Koszt pielgrzymki będzie podany za tydzień.
  5. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.   
  6. Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  7.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.
  8.  Ogłoszenie społeczne: Dnia 14.08.2021r. (sobota) od godz. 8.00 druhowie strażacy OSP Suserz przeprowadzą zbiórkę fantów na loterię odpustową. Środki zebrane podczas sprzedaży fantów zostaną jak co roku przeznaczone na doposażenie jednostki OSP w Suserzu. Dziękują również za zeszłoroczne wsparcie. Proszą , aby nie przekazywać na loterię gołębi.