Intencje mszalne 2 – 9.05.2021r. Ogłoszenia parafialne 2.05.2021r.

Niedziela  V Wielkanocna 2 maja

8.00 + Zygmunta Graczyka zm. z Rodziny Graczyków: Andrzeja, Marcina, Jana i Mariannę int. Rodziny

10.00 + Mieczysława Podrażkę w 2 r. śm.; Jego Rodziców; Zofię i Jana Dolniak; Mariannę Sikora i Reginę Oleczek

Poniedziałek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski

8.00 + Andrzeja Golis w 4 r. śm.

10.00 + Dariusza Marciniaka int. od ucz. pogrzebu

12.00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Suserskiej o  potrzebne łaski dla tegorocznych maturzystów z naszej parafii

Wtorek 4 maja Wspomnienie św. Floriana

17.00  + Czesława i Wandę Karmelita; Dziadków Karmelitów

18.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo św. Floriana dla Druhów Strażaków z naszej parafii int. ks. Proboszcza

Środa 5 maja

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Julity i Kamila oraz Ich Dziecka które Julita nosi pod swoim sercem  (1)

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej Barbary Jankowskiej Jej  Rodziców, Chrzestnych  i  całej Rodziny (1)

+ Wiesława Ranachowskiego  (1)

Czwartek 6 maja  Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

17.00  + Elżbietę Szymańską int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Danutę Orzechowską int. od ucz. pogrzebu

Piątek 7 maja

17.00 + Romana Gutkowskiego int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Irenę Skonieczną int. od ucz. pogrzebu

Sobota 8 maja Uroczystość św. Stanisława bp. i m. Patrona Polski

17. 00 + Zygmunta Jabłońskiego

18.00 + Stanisława i Wandę Wypych; Stanisławę i Aleksandra Wypych – dar imieninowy

Niedziela  VI Wielkanocna 9 maja

8.00 + Stanisława Markiewicza i Pawła Stangreciaka

10.00 + Władysławę Kurkowską w 3 r. śm.; Tadeusza i Stanisławę Kurkowskich – int. Męża i Dzieci

1.   Wczoraj  1 maja we wspomnienie św. Józefa rzemieślnika o godz. 12.00 sprawowana była Msza św. za Mężczyzn z naszej parafii i  z aktem ofiarowania św. Józefowi. W Mszy św. uczestniczyło 37 mężczyzn. Serdecznie dziękuję za wspólna modlitwę i  równocześnie zapraszam na 1 czerwca na godz. 19.00. Wczoraj  przybyła do naszego kościoła kilku osobowa pielgrzymka piesza z Gostynina.
  2.   Jutro Uroczystość Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.
  3.  W Piątek I miesiąca spowiedź od godz. 16.00.
  4.  Dnia 8 maja w sobotę o godz. 9.00 w kościele katecheza dla dzieci przed I Komunią św.
  5. W sobotę rozpoczęliśmy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe wciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 17.00 a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 12.00.
  6.  Została odrestaurowana monstrancja. Została poświęcona na Mszy św. o godz. 8.00. Koszt renowacji 4800zł. + 700 zł futerał. Z pieniędzy parafialnych dołożyłem 430 zł. Pozostały koszt to ofiary wiernych.
  7.  Msza św. w intencji maturzystów z naszej parafii – 3 maja o godz. 12.00
  8.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  9.  Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  10.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.