Intencje mszalne 18– 25.04.2021r. Ogłoszenia parafialne 18.04.2021r.

Niedziela  Biblijna III Wielkanocna 18 kwietnia

8.00 + Eugeniusza Orzechowskiego int. Rodziny

10.00 + Teresę Piędziejewską w 1 r. śm.; Jana w 31 r. śm. int Dzieci

Poniedziałek  19 kwietnia

17.00 + Zygmunta Jabłońskiego w 31 r. śm.

Wtorek 20 kwietnia

17.00  + Wacława i Genowefę Zielińskich; Zbigniewa Zielińskiego

Środa 21 kwietnia

- Przez wstawiennictwo M.B. Suserskiej o łaskę nawrócenia i łaskę uzdrowienia duszy i ciała Synów  - proszą zatroskani Rodzice

+ Danutę Orzechowską (1)

+ Jerzego Michalaka (1)

Czwartek 22 kwietnia

17.00  + Wojciecha Brzozowskiego; Rodziców Brzozowskich i Rodziców Boguszów

18.00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Ireny i Wojciecha w 61 r. ślubu i dla całej Rodziny

Piątek 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha bp. i m.

17.00  + Jerzego Rymarkiewicza – dar imieninowy int. Rodziny

18.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej Suserskiej i wstawiennictwo św. Wojciecha dla ks. bp Wojciecha Osiala z okazji imienin – int. Młodzieży która przyjęła w tym roku sakrament bierzmowania

Sobota 24 kwietnia

16.00  Msza św. z udzieleniem sakramentu Chrztu św. Kalinie i Anieli

Niedziela Dobrego Pasterza IV Wielkanocna 25 kwietnia

8.00 + Mariannę, Władysława i Józefa Tarka; Katarzynę i Romana Kaszubskich; Kazimierę i Władysława Wróblewskich;; Zofię Dudkiewicz int. Rodziny

10.00 Msza św. zbiorowa:

+ Tomasza Śnieć int. Rodziny

+ Wandę Zakrzewską int. Córki z Mężem i Wnuków z Rodzinami z Kowala

+ Zofie, Władysława Lisieckich; Dziadków Lisieckich;

+ Zdzisława Kuźnickiego; Janinę Kuźnicką;

+ Stanisława Marczaka w 14 r. śm.; Zofię i Piotra Marczak;

+ Mariannę i Franciszka Majchrzak int. Synów

1.  Dzisiaj w całym Kościele przeżywamy  Niedziele Biblijną. Rozpoczynamy XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam w tym tygodniu do lektury Pisma św.
  2.  Tydzień temu złożono do puszki ofiarę na rzecz Caritas w wysokości 271zł . Dziękuję!
  3.  W najbliższy piątek z racji Uroczystości św. Wojciecha wolno spożywać pokarmy mięsne.
  4.  Dziękuję za złożone ofiary na rzecz odnawianej monstrancji: 500 zł od Wspólnoty „Posłani” z Żychlina ; 500 zł od księdza proboszcza z jednej z parafii naszej diecezji , 290 zł;  200 zł; cztery razy po 100 zł i 20 zł.
  5.  Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  6.   Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  7. Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu. Plastik i szkło wrzucamy do pojemników a biomasę (uschłe kwiaty i liście) do specjalnego boksu.  Proszę o nie wyrzucanie śmieci za siatkę cmentarza  czy w inne miejsca na cmentarzu do tego nie przeznaczone.