Intencje mszalne 11– 18.04.2021r. Ogłoszenia parafialne 11.04.2021r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego  11 kwietnia

8.00 + Mariana i Marka Jarosz

10.00 Do Miłosierdzia Jezusowego za wstawiennictwem  św. s. Faustyny   o łaskę zdrowia dla Córki proszą Rodzice

Poniedziałek  12 kwietnia

17.00 + Barbarę Wróblewską int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Irenę Skonieczną int. od ucz. pogrzebu

Wtorek 13 kwietnia

17.00  + Józefa i Krystynę Świeckich; Dziadków Świeckich, Dziadków Sochackich; Wiesławę Śliwińską int. Rodziny

Środa 14 kwietnia

Czwartek 15 kwietnia

17.00  + Zdzisława Zakrzewskiego int. od ucz. pogrzebu

Piątek 16 kwietnia

17.00  + Romana Gutkowskiego int. od ucz. pogrzebu

Sobota 17 kwietnia

17.00  + Dariusza Marciniaka int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Elżbietę Szymańską int. od ucz. pogrzebu

Niedziela III Wielkanocna 18 kwietnia

8.00 + Eugeniusza Orzechowskiego int. Rodziny

10.00 + Teresę Piędziejewską w 1 r. śm.; Jana w 31 r. śm. int Dzieci

1.  Dzisiaj w całym Kościele przeżywamy  Święto Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00. To nabożeństwo będzie transmitowane przez naszego parafialnego facebooka. Dziękuje tym osobom , które uczestniczyły przez 9 dni w Nowennie przed Świętem Miłosierdzia.
  2. Dzisiaj można złożyć do puszki ofiarę na rzecz Caritas.
  3. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  4. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz odnawianej monstrancji: 200 zł i dwa razy po 100 zł.
  5. Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  6.  Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  7.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu. Plastik i szkło wrzucamy do pojemników a biomasę (uschłe kwiaty i liście) do specjalnego boksu.  Proszę o nie wyrzucanie śmieci za siatkę cmentarza  czy w inne miejsca na cmentarzu dla tego nie przeznaczone.