Intencja Mszalne 4-11.04.2021r. Ogłoszenia parafialne 4.04.2021r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 4 kwietnia

6.00 Rezurekcja – ZA PARAFIAN

10.00 + Dziadków Garstków i Pawłowskich, Krystynę Garstka, Irenę i Henryka Pawłowskich

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Jana w r. ślubu

Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia

8.00 + Henrykę Szałamacha int. Pracowników Szpitala Bródnowskiego w Warszawie

10.00 + Bolesława, Gabrielę Jaśkiewicz; Józefa, Jacka Szymańskich, zm. z Rodziny ; Marka Jędrzejczyka

12.00 + Czesława i Zofię Bedyk; Józefę i Józefa Żabka; Genowefę i Edmunda Dąbrowskich

Wtorek 6 kwietnia

17.00  O opiekę Matki Bożej dla Antoniego int. Mamy Chrzestnej oraz w intencji Panu Bogu wiadomej

Środa 7 kwietnia

O łaskę zdrowia dla lekarza Pawła

+ Jacka Szymańskiego – dar urodzinowy

+ Marka Jędrzejczyka

Czwartek 8 kwietnia

17.00  + Andrzeja Wróblewskiego w 31 r. śm.; Genowefę Wróblewską, z prośbą do Matki Bożej Suserskiej o opiekę dla całej Rodziny

Piątek 9 kwietnia

17.00  + Teresę Szałamacha int. od ucz. pogrzebu

Sobota 10 kwietnia

17.00  + Krzysztofa Zawadzkiego w 11 r. śm. int. Żony i Córki

Niedziela Miłosierdzia Bożego  11 kwietnia

8.00 + Mariana i Marka Jarosz

10.00 Do Miłosierdzia Jezusowego za wstawiennictwem  św. s. Faustyny   o łaskę zdrowia dla Córki proszą Rodzice

1.  Dziękuje za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i ogrzewanie kościoła: Holendry – 450zł; Helenów Słupski – 920zł; Dobrów- 785zł; Stanisławów – 445zł; Łuszczanów na Dołku – 220zł; Szczawin Borowy Wieś – 620zł;  oraz  ofiary indywidualne – 200zł.  Dziękuję za złożoną ofiarę 1000 zł; 200zł i dwa razy po 100 zł. na rzecz odnawianej monstrancji.
  2. Przypominam o ogłoszonym przez władze państwowe limicie osób uczestniczących w liturgii , odległościach i obowiązkowym noszeniu maseczek w kościele.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim  za godne przeżycie Triduum Paschalnego. Panu prof. Sylwestrowi Piędziejewskiemu i panu Grzegorzowi naszemu kościelnemu za przygotowanie Grobu Pańskiego.Dziękuje Pani Małgorzacie i Jej Mamie za przygotowanie ołtarzy na Święta Wielkanocne. Dziękuje Panu Organiście i naszej scholii za śpiewy podczas liturgii. Ministrantom za służbę przy ołtarzu. Druhom Strażakom za wartę przy Grobie Pańskim.
  4.  Od Wielkiego Piątku rozpoczęliśmy Nowennę przez Świętem Bożego Miłosierdzia.  Codziennie od 2 do 11 kwietnia o godz. 15.00 w naszym kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam.
  5.   Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.