Intencje mszalne 14 – 21.03.2021r. Ogłoszenia parafialne 14.03.2021r.

Niedziela 14 marca  IV Niedziela Wielkiego Postu REKOLEKCJE

8.00 + Teresę Szałamacha int. od ucz. pogrzebu

10.00 + Stanisława Kowalczyka int. od ucz. pogrzebu

12.00 ZA PARAFIAN

Poniedziałek 15 marca

17.00 + Tomasza Śnieć int. Rodziny

18.00 + Kazimierę i Henryka Szymańskich

Wtorek 16 marca  (spowiedź rekolekcyjna w Bedlnie)

15.30  + Stanisława Budzyńskiego int. od ucz. pogrzebu

16.30 + Czesławę Przewłocką int. od ucz. pogrzebu

Środa 17 marca Wspomnienie św. Patryka bp.

+ Piotra i Tadeusza Wesołowskich; Rodziców Staniaszków i Rodziców Wesołowskich oraz dziadków Koryckich i dziadków Staniaszków

+ Stanisława Budzyńskiego (1)

Czwartek 18 marca Wspomnienie sw. Cyryla Jerozolimskiego bp.

17.00   + Joannę Wachowicz

18.00 + Stanisławę Siedlecką w 5 r. śm. i Mariusza Siedleckiego – int. Rodziny

Piątek 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

12.00 W int. parafian noszących imię św. Józefa  (Józefów i Józefy) i zmarłych parafian którzy nosili to imię oraz mieszkańców Józefkowa

17.00   + Józefa Kowalskiego, Krystynę i Mieczysława Wypych; Józefę i Bronisława Kowalskich

Sobota 20 marca  (spowiedź rekolekcyjna w Luszynie)

17.00  + Mieczysławę Różycką int. od ucz. pogrzebu

18.00  + Stanisława Budzyńskiego int. od ucz. pogrzebu

Niedziela 21 marca  V Niedziela Wielkiego Postu

8.00 + Jerzego Kowalskiego w 2 r. śm.; Helenę Kowalską

10.00 + Bogdana Kaszubskiego, rodziców Kaszubskich; dziadków Kaszubskich i Moraczewskich

12.00 ZA PARAFIAN

1.   Dzisiaj ostatni dzień rekolekcji wielkopostnych. Prowadzi je ks. Adrian Czerwiński – student UKSW w Warszawie, któremu bardzo dziękuję za przyjecie zaproszenia i  za głoszone do nas Słowo Boże. Życzymy ks. Adrianowi otwartości na działanie Ducha Świętego i  opieki naszej Pani Suserskiej – Uzdrowienie Chorych.
  2.  Dziękuje paniom za przyniesione na plebanie ciasto dla księży.
  3.   Dziękuje wszystkim parafianom którzy uczestniczyli w rekolekcjach w kościele bądź online  przez parafialnego facebooka.
  4.   Dziękuje panu Grzegorzowi i panu Marcinowi za wykonane prace w ogrodzie za plebanią.
  5.  Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30 a Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00 . Serdecznie zapraszam.
  6.   W piątek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 12.00 i 17.00. O godz. 12.00 powierzymy naszą parafie pod opiekę św. Józefa. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post, możemy spożywać pokarmy mięsne.
  7.  W zakrystii bądź kancelarii można odebrać listy na zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego  i ogrzewanie kościoła.
  8.  W Żychlinie zostanie zorganizowana Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie  się  26 marca o godz. 18.00 Mszą św. Rejestracja uczestników tylko i wyłącznie poprzez stronę www.edk.org.pl.
  10.   Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.