Intencje mszalne 21 – 28.02.2021r. Ogłoszenia parafialne 21.02.2021r.

Niedziela 21 lutego  I Niedziela Wielkiego Postu

Wizytacja kanoniczna – ks. bp Wojciech Osial

8.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty Krysztofiak      z okazji urodzin int. Synów

10.00 + Stanisława Kowalczyka int. od ucz. pogrzebu

12.00 ZA PARAFIAN ( Sakrament bierzmowania )

Poniedziałek 22 lutego Święto Katedry sw. Piotra Apostoła

17.00 + Barbarę Wróblewską int. od ucz. pogrzebu

Wtorek 23 lutego

17.00  + Zdzisława Zakrzewskiego int. od ucz. pogrzebu

Środa 24 lutego

+  Irenę Skonieczną (1)

Czwartek 25 lutego

17.00 + Romana Gutkowskiego int. od ucz. pogrzebu

Piątek 26 lutego

17.00   + Tomasza Śnieć int. Rodziny

Sobota 27 lutego

17.00  + Mieczysławę Różycką – int. od ucz. pogrzebu

Niedziela 28 lutego  II Niedziela Wielkiego Postu

8.00 + Jerzego Borkowskiego w 3 r. śm.

10.00 Msza św. zbiorowa: + Stanisława Nodzaka w 4 r. śm. ; Ewę Stanisława, Stefana, Wiktora Wojciechowskich; Apolonię, Jana i Władysława Nodzaków; ks. Franciszka Żeromskiego; Dziadków Osmolaków i Nodzaków; + Damiana Kurkowskiego (dar imieninowo – urodzinowy); Janinę i Józefa Kurkowskich; Dziadków Kurkowskich i Markiewiczów

12.00 ZA PARAFIAN

1.   Dzisiaj w   I niedziele Wielkiego Postu gościmy w naszej wspólnocie parafialnej   ks. bp Wojciecha Osiala , który przybył  do naszej parafii     z wizytacją kanoniczną.

Program Wizytacji:

7.45 – Powitanie ks. Biskupa w Kamieńcu

8.00 – Msza św. ( sprawozdanie Ks. Proboszcza z działalności parafii)

10.00 – Msza św. ( sprawozdania wspólnot istniejących w parafii).       Po Mszy św. nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych.

12.00 – Msza św. z udzieleniem młodzieży sakramentu bierzmowania.

1.     Dziękuje parafianom zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszej wizytacji . Szczegółowe podziękowanie uczynię w przyszła niedzielę.
  2.   Dzisiaj 2 rocznica śmierci śp.  bp Alojzego Orszulika Pierwszego Biskupa Łowickiego.
  3.  Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30 a Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00 . Serdecznie zapraszam.
  4.  Rekolekcje wielkopostne będą miały miejsce w dniach 12,13,14 marca. Spowiedź 13 marca w sobotę. Szczegółowy program podam za dwa tygodnie.
  5.   Zachęcam do  nabycia i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  6.   Kurs przedmałżeński rozpoczniemy w naszej parafii 28 lutego w  niedziele o godz. 15.00.