Intencje mszalne 31.01. -7.02.2021r. Ogłoszenia parafialne 31.01.2021r.

Niedziela 31 stycznia   IV  Niedziela Zwykła

8.00  + Jana Mroczkowskiego; zm. z Rodziny Dzięgielewskich i Mroczkowskich

10.00 Msza św. zbiorowa

• O łaskę zdrowia dla Sławomira int. Przyjaciół
  • + Tadeusza i Stanisławę Kurkowskich w 3 r. śm.; Dziadków Kurkowskich oraz Władysławę Kurkowską
  • + Janinę i Jana Kowalczyk; zm. z Rodziny Kowalczyków i Paliwodów
  • + Mariusza Siedleckiego i Janusza Domżał
  • + Mariannę z okazji imienin i Tadeusza Kolasińskich int. Dzieci z Rodzinami

12.00 ZA PARAFIAN

Poniedziałek 1 lutego

17.00 + Krystynę Muraczewską int. Eli Szymańskiej i Iwonki z Rodziną

18.00 Msza św. Kolędowa w int. mieszkańców: Suserz Pałac, Suserz Działkowicze, Moczydła, Suserz Wieś

Wtorek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej

10.00  + Grzegorza, Janinę i Janusza Wypych w 18 r. śm.; Krzysztofa Zawadzkiego; Zofię i Władysława Markiewicz int. Rodziny

12.00 + Zofię i Władysława Zylak

Środa 3 lutego Wspomnienie św. Oskara i św. Błażeja

17.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla małżonków Ewy i Jarosława

Czwartek 4 lutego

17.00 + Jadwigę Wypych int. od ucz. pogrzebu

Piątek 5 lutego  Wspomnienie św. Agaty

17.00   + Mieczysławę Różycką int. Adeli

Sobota 6 lutego

16.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry Kiełbasa z okazji 1 r. urodzin int. Rodziców, Dziadków i Pradziadków

Niedziela 7 lutego   V  Niedziela Zwykła

8.00  + Zdzisława, Roberta i Wojciecha Jaskółów

10.00 + Mariannę i Antoniego Ciechomskich i zm. z Rodziny

12.00 ZA PARAFIAN

1.   Tydzień temu w niedzielę  zbieraliśmy ofiary na rzecz poszkodowanych w skutek trzęsienia ziemi mieszkańców Chorwacji. Została zebrana suma 356,90 zł.
  2. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego -  Matki Bożej Gromnicznej.  Na Mszach św. o godz. 10.00 i 12.00  poświecenie gromnic.
  3.  W Piątek I miesiąca od 16.00 zapraszam do spowiedzi św.  Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Przed Mszą św. odmówimy Litanie do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  4.  W sobotę I miesiąca po Mszy sw. o godz. 16.00 odmówimy Litanie do Matki Bożej.
  5.  Dnia 21 lutego w  I niedziele Wielkiego Postu będziemy przeżywali wizytację kanoniczną. Przybędzie do nas Bp Wojciech Osial.
  6.   Program Wizytacji:

7.45 – Powitanie ks. Biskupa w Kamieńcu

8.00 – Msza św. ( sprawozdanie Ks. Proboszcza z działalności parafii)

10.00 – Msza św. ( sprawozdania wspólnot istniejących w parafii).   Po Mszy św. nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych.

12.00 – Msza św. z udzieleniem młodzieży sakramentu bierzmowania.

1. Zapraszam  przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych istniejących na terenie parafii na spotkanie 2 lutego w Święto Matki Bożej Gromnicznej po Mszy św. o godz. 10.00
  2.   Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom tych miejscowości które przeżywały KOLĘDĘ: Za przyjecie błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem ; za uczestniczenie we Mszy św. i modlitwę kolędową w gronie rodzinnym. Dziękuje za złożone ofiary na potrzeby parafii.  W poniedziałek: Suserz Pałac, Suserz Działkowicze, Moczydła, Suserz Wieś.