Intencje mszalne 6 – 13.12.2020r. Ogłoszenia parafialne 6.12.2020r. II Niedziela Adwentu

Niedziela 6 grudnia II Niedziela Adwentu; Rekolekcje adwentowe

8.00  + Tadeusza Majczak; Mariannę Majczak w 30 r. śm. i Jana Majczak w 60 r. śm. int. Wandy i Asi z Włocławka

10.00  + Tadeusza Wierzbickiego w 8 r. śm. i rodziców Wierzbickich i Kowalskich int. z Dobrowa

12.00 ZA PARAFIAN

Poniedziałek 7 grudnia  Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa

7.00 + Józefa Kuźnickiego int. od ucz. pogrzebu

Wtorek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

18.00  + Stanisława Kowalczyka int. od ucz. pogrzebu

Środa 9 grudnia

17.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH

Czwartek 10 grudnia

17.00 + Genowefę i Andrzeja Wróblewskich oraz o opiekę Matki Bożej Suserskiej dla całej Rodziny

Piątek 11 grudnia

17.00 + Stanisława Wypych – int. od ucz. pogrzebu

Sobota 12 grudnia Wspomnienie NMP z Guadalupe

17.00 + Wiesława Tomczaka – dar imieninowy od Rodziny

Niedziela 13 grudnia III Niedziela Adwentu

10.00  + Dziadków Sabinę i Jana Ciechomskich; Pradziadków Ciechomskich i Tarków int. wnuczki Agnieszki

12.00 + Jana Domżał w 1 r. śm. int. Żony, Dzieci i Wnuków  oraz Janusza Domzał int. Zony, Syna i Rodziny

1.   Dzisiaj kończymy nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Dziękuje ks. Mateuszowi Wojtczakowi za modlitwę i głoszone  do nas Słowo Boże.  Życzymy ks. Rekolekcjoniście obfitości Bożych łask i opieki naszej Pani Suserskiej – Uzdrowienie Chorych.
  2.   Dziękuję panu kościelnemu Grzegorzowi  za prace wykonane przy kościele i w kościele przed rekolekcjami. Dziękuje paniom za przyniesione na plebanie ciasto dla księży.
  3. Dziękuje wszystkim parafianom którzy uczestniczyli w rekolekcjach w kościele bądź online  przez parafialnego facebooka.
  4.   Jutro Msza św. roratna ku czci Matki Bożej  o godz. 7.00 rano.
  5.  We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP . Msza św. o godz. 18.00. Święto patronalne młodzieży żeńskiej.
  6.  Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego.
  7.   Pod chórem na stoliku można nabyć świece CARITAS na stół wigilijny .  Świeca w cenie 6 zł.
  8.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu. Wywóz śmieci jest największym obciążeniem finansowym parafii.