Intencje mszalne 18 – 25.10.2020r. Ogłoszenia parafialne 18.10.2020r. – XXIX Niedziela Zwykła

Niedziela 18 października  – XXIX Zwykła

8.00 + Władysława i Mariannę Dudkiewicz; dziadków Dąbrowskich int. Rodziny

10.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Zofii i Józefa Lewickich     z okazji 50 r. ślubu

12.00 ZA PARAFIAN

Poniedziałek 19 października Wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

17.00  W int. zamówionej przez ks. Rektora WSD w Łowiczu

Wtorek 20 października Wspomnienie św. Jana Kantego prez.

17.00 + Józefę i Bronisława Majczaków

Środa 21 października Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię bp.

12.00 pogrzeb śp. Janusza Lewandowskiego

17.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Joanny i Mariusza Danielewicz i dla córki Natalii (1)

+ Józefa Wypych w 2 r. śm.

Czwartek 22 października Wspomnienie  św. Jana Pawła II , papieża

17.00 + Józefa Kuźnickiego int. od ucz. pogrzebu

Piątek 23 października

17.00 + Konrada Wypych int. od ucz. pogrzebu

Sobota 24 października

17.00 + Józefa Wypych w 5 r. śm.; Leonarda i Mariannę Wypych

Niedziela 25 października  – XXX Zwykła

8.00 + Tadeusza Majczak – int. Wandy i Asi z Włocławka

10.00  + Barbarę Jóźwiak w 15 r. śm.; Marka i Józefa Jóźwiaków; dziadków Szymańskich i pradziadków Pików

12.00 ZA PARAFIAN

1.   Październik miesiącem modlitwy różańcowej. W naszym kościele różaniec codziennie o godz. 16.30 a w niedziele po Mszy o godz. 12.00. Dzisiaj wyjątkowo różaniec o godz. 16.00 .
  2.   Do prowadzenia różańca zapraszam:  w poniedziałek  Szczawin Borowy Wieś,  we wtorek  Szczawin Borowy Kolonia;  w środę Suserz po Szosie ; w czwartek Kazimierków , w piątek  Suserz Wieś ; w sobotę  – Kamieniec ; w poniedziałek 26 października Suserz Działkowicze.
  3.   Tydzień temu na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” do puszki zebrano 524,50.
  4.   Dziękuje za udekorowanie kościoła  pewnej osoba która bardzo o to prosiła, a na 25 października poproszę mieszkańców Chorążek .  Na niedziele 1 listopada zostaną zakupione chryzantemy.
  5.  Dziękuję za przygotowanie i pomoc w organizacji VI Diecezjalnej Pielgrzymki Służby Zdrowia. Dzisiaj zapraszam na godz. 15.00 do salki parafialnej na spotkanie z panią Anną Kalinowską  – lekarzem psychiatrą, która powie nam o depresji.
  6.  W zakrystii i kancelarii przyjmuję  na wypominki i intencje mszalne na 2021r.
  7.    Pod chórem można nabyć znicze Caritas.
  8.   Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego .
  9.   Dziękuję anonimowym ofiarodawcom za składane ofiary na rzecz parafii.
  10.  Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu. Wywóz śmieci jest największym obciążeniem finansowym parafii. Otrzymaliśmy pozwolenie z Urzędu Gminy na korektę drzewostanu na cmentarzu. Dziękuję panom, którzy podjęli się tego zadania i częściowo wykonali konieczne prace przy drzewach na cmentarzu.
  11.   Jaki przebieg będzie miała Uroczystości Wszystkich Świętych w naszej parafii  podam za tydzień.