Intencje mszalne 27.09. – 4.10.2020r. Ogłoszenia parafialne 27.09.2020r. – XXVI Niedziela Zwykła

Niedziela 27 września  – XXVI Zwykła

8.00  + Tomasza Śnieć greg.28

10.00  + Damiana Kurkowskiego w 12. r. śm. i zm. z Rodziny

12.00 + Janusza Pijanowskiego w 7 r. śm.; Janinę i Stanisława Pijanowskich oraz rodziców Jana i Annę Szymańskich int. Rodziny

Poniedziałek 28 września Wspomnienie św. Wacława

17.00  + Tomasza Śnieć greg.29

Wtorek 29 września Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała

17.00 + Tomasza Śnieć greg.30 (ostatnia)

Środa 30 września Wspomnienie św. Hieronima

17.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH

+ Stanisława Kowalczyka (1)

+ Bronisławę Zylak(1)

+ Jadwigę Wypych  (1)

Czwartek 1 października Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

17.00 + Konrada Wypych  int. od ucz. pogrzebu

Piątek 2 października Wspomnienie św. Aniołów Stróżów

17.00 + Jadwigę Hiszpańską int. od ucz. pogrzebu

Sobota 3 października

16.00  Msza św. w int. nowożeńców: Julity Rutkowskiej i Kamila Guzek

Niedziela 4 października  – XXVII Zwykła

8.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Emili i Andrzeja z okazji  25 r. ślubu

10.00  + Teresę Szymańską; Stanisława Szymańskiego; dziadków Jagiełło – int. Dzieci i Wnuków

12.00 ZA PARAFIAN

1.   Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 chciałbym  spotkać się z rodzicami dzieci chodzących do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Po Mszy św. o godz. 12.00 z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  2.   Jutro o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach, rogatkach i placach miast i wiosek. Zapraszam jutro na nasze schody przed kościołem na godz. 15.00. abyśmy włączyli się w tą ogólnoświatową inicjatywę w kolejną rocznice beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki – spowiednika św. Faustyny Kowalskiej.
  3.   Październik miesiącem modlitwy różańcowej. W naszym kościele różaniec codziennie o godz. 16.30 a w niedziele po Mszy o godz. 12.00. W tę sobotę ze względu na ślub o 16.00 różaniec odmówimy o godz. 17.00.
  4. Do prowadzenia różańca zapraszam: w czwartek Gołas, w piątek Helenów; w sobotę Adamów; w poniedziałek 5 października Dobrów.
  5.   W piątek I miesiąca o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00 . Spowiedź od 15.30 do godz. 16.30.
  6.   Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego .
  7.   Dziękuje za udekorowanie kościoła  pewnej osobie  ( która o to bardzo prosiła)  , na niedzielę 4 października ubiorą kościół nowożeńcy,  na niedzielę 11 października poproszę  mieszkańców drugiej części Adamowa. Na niedziele 18 października kościół udekoruje pewna osoba która bardzo o to prosiła.
  8.   Organizujemy wyjazd 10 października na XVI Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach. Zapisy w zakrystii bądź kancelarii. Prosimy o podanie nr PESEL do ubezpieczenia. Wyjazd jest darmowy. Zawiezie nas autokar z gminy a koszty ubezpieczenia pokryje ks. proboszcz. Wyjazd godz. 8.30.
  9.  Dziękuję anonimowym ofiarodawcom za składane ofiary na rzecz parafii.
  10.   Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu. Wywóz śmieci jest największym obciążeniem finansowym parafii.