Intencje mszalne 2.08. – 9.08.2020 i ogłoszenia parafialne 2.08.2020r. – XVIII Niedziela Zwykła

Niedziela 2 sierpnia   – XVIII Zwykła

8.00 + Tomasza Tomczyka w 2 r. śm. int.  Taty i Sióstr z Rodzinami

10.00 + Józefa Szymańskiego; Jacka Szymańskiego; rodziców Szymańskich; rodziców Jędrzejczyków; Zofię, Gabriela i Dziadków Szymańskich i Jędrzejczyków;

12.00 + Piotra Kowalskiego, Jana, Jana i Władysława Kowalskich; zm. z rodziny Kowalskich i Pietrusiaków

Poniedziałek 3 sierpnia

17.00 + Janinę Wypych w 3 r. śm.; Mariannę, Bolesława i Marię Józwik

Wtorek 4 sierpnia Wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a

17.00  + Tomasza Śnieć int. sąsiadów Kuciapskich

Środa 5 sierpnia  Wspomnienie Matki Bożej Śnieżnej

17.00 NOWENNA DO MATKI BOZEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Moniki i Dominika Marciniak (4)

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonego Leona Wypych jego Rodziców i  całej Rodziny (4)

- O łaskę zdrowia dla Elżbiety(3)

- O łaskę zdrowia dla Jasia Sochackiego (3)

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej Oliwi Orzechowskiej jej Rodziców i  całej Rodziny (1)

- O Boże błog. , łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej Suserskiej dla Kamili (1)

+ Konrada Wypych(2)

+ Jadwigę Hiszpańską (2)

+Genowefę Wróblewską w 5 r. śm.; Andrzeja Wróblewskiego

Czwartek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego

17.00 + Konrada Wypych od ucz. pogrzebu

Piątek 7 sierpnia  Wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego

17.00 + Jadwigę Hiszpańską int. od ucz. pogrzebu

Sobota 8 sierpnia Wspomnienie św. Dominika

17.00 + Adama Tarkę

17.30  Intencja zajęta

Niedziela 9 sierpnia   – XIX Zwykła

8.00 + Jacka Szymańskiego int. rodziny Kuciapskich

10.00 O Boże błog. w rocznice ślubu Obszyńskich, Żmudzińskich, Banachów i Kurkowskich

12.00 + Zofię i Czesława Bedyk; Zofię i Józefa Żabka; Genowefę i Edmunda Dąbrowskich

1.    W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 17.00. Odpust w parafii Szczawin Kościelny.
  2.    W piątek I miesiąca o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź od 15.30 do godz. 17.00.
  3.    Ze względu na panującą pandemię  podczas uroczystości odpustowych  15 sierpnia muszą być zachowane wszelkie środki ostrożności. Nie będzie poczęstunku dla pielgrzymów. Będzie dodatkowa Msza św. o godz. 17.00.
  4.    Dożynki parafialne w niedziele 30 sierpnia na Mszy św. o godz. 12.00. Organizatorem dożynek Łuszczanów I
  5.    Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego.
  6.    Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu. Wywóz śmieci jest największym obciążeniem finansowym parafii.