Intencje mszalne 13 – 19.07.2020 i ogłoszenia parafialne

Poniedziałek 13 lipca Wsp. św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

7.30 Za Parafian  ( kancelaria tego dnia czynna od 8.00 do 9.00)

Wtorek 14lipca

17.00 +Tomasza Śnieć  – od ucz. pogrzebu

Środa 15 lipca Wsp. Św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła

17.00 NOWENNA DO MATKI BOZEJ SUSERSKIEJ – UZDROWIENIE CHORYCH

+ Władysława Tarkę w 14 r. Sm.; Mariannę i Józefa Tarkę, dziadków Wróblewskich; Zofię Dutkiewicz; Romana i Katarzynę Kaszubskich

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Moniki i Dominika Marciniak (1)

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonego Leona Wypych jego Rodziców i  całej Rodziny (1)

Czwartek 16 lipca Wsp. N.M.P z Góry Karmel (Szkaplerznej)

17.00 + Halinę Wyrwa – int. rodziny Wasińskich

Piątek 17 lipca

17.00 + Tomasza Śnieć – int. babci Janiny

Sobota 18 lipca

17.00 O łaskę zdrowia dla Mariana

Niedziela 19 lipca   - XVI Zwykła

8.00 + Wojciecha Brzozowskiego w 3 r. śm. i rodziców Brzozowskich i Boguszów

10.00 + Jana Pszczółkowskiego w 12 r. śm. Bogdana Pszczółkowskiego 2 miesiące po śmierci; rodziców Pszczółkowskich, Gajewskich; Władysławę Kamińską ; zm. z rodziny Krysteckich

12.00 + Włodzimierza Wypycha; Janinę Strzelecką, rodziców Wypychów i Strzeleckich;

1. Bardzo serdecznie dziękuję za uroczyste przywitanie  mnie jako nowego proboszcza. Modlitwą przed Cudownym Obrazem Matki Bożej  ogarniam całą parafie.  Pokornie proszę o modlitwę , abym mógł jak najlepiej wypełnić powierzone mi zadania.
  2.  W przyszłą niedzielę  19 lipca po Mszy św. o godz. 10.00 chciałbym spotkać się z rodzicami dzieci , które przygotowują się do I Komunii św.
  3. W przyszła niedziele 19 lipca o godz. 17.00 na plebanii chciałbym spotkać się z Radą Ekonomiczną; Przewodniczącym Rady Parafialnej, Panem Organistą i Panem Kościelnym w celu omówienia spraw związanych z funkcjonowaniem naszej parafii.