Intencje mszalne: 22 – 28. 06 – 2020 r.

Poniedziałek: 17.00 + Wacława Rojka. + Irenę Śnieć – u.pog.

Wtorek: 17.00 + Wiesława Tomczyka, Maeiannę i Józefa Kacprzak i zmar. z rodziny.

Środa: 17.00  : Nowenna. – + Andrzeja Jabłońskiego 7 r.śm. + Jana Żurowskiego. + Adama Kuciapskiego 3 r.śm. Oraz o łaskę zdrowia dla Czesławy i opieke M.Bożej dla rodziny.

Czwartek: 17.00 + Leona i Mariannę Sochackich – int. rodziny.

Piątek: 17.00. + Wacława Rojka – u.pog. + Irenę Śnieć – u.pog.

Sobota: 17.00. + Marka Jarosa – u.pog.

1. Niedziela: 8.00 + Janinę Kurkowska imien. Oraz Józefa i Damiana Kurkowskich i dziadków Kurkowskich i Markiewiczów. 10.00. + Władysławę Kurkowską imien. – int. męża i dzieci. Oraz w 40-lecie małżeństwa Barbary i Henryka o Boże błog. dla Jubilatów i opiekę M.B.Suserskiej. 12.00 + Ryszarda Rutkowskiego i Stanisława Szubkę oraz Janinę i Władysława Felczak i dziadków Felczaków – int. z Dobrowa.

1. Nabożeństwa Czerwcowe po mszy św. o godz. 17.00 a w niedziele po sumie.

2. . Przypominamy że śmieci z nagrobka zabieramy do własnych koszy .

3. W Gościu Niedzielnym min. najnowsze wiadomości z życia Kościoła.

4. Przedłuża się okres otrzymywania dekretów nominacyjnych więc powitanie nowego Proboszcza nastąpi 5. lipca na sumie.

5. Młodzież i dzieci przygotowujące się do przyjęcia sakramentów – przypominam o obecności i podpisie w indeksach.

.