Intencje mszalne: 15 – 21. 06 – 2020 r.

Poniedziałek: 17.00 + Intencja własna.

Wtorek: 17.00 +Marka Jarosa– u .pog.

Środa: 17.00  : Nowenna. -+ 25-lecie ślubu Wioletty i tomasza o Boże błog. I opiekę M.B.Suserskiej dla Jubilatów i błog. Boze i opiekę dla Piotra i Ignacego.

Czwartek: 17.00 + Irenę Śniec i + Wacława Rojka.

Piątek: 17.00. + Irenę i Mieczysława Dobińskich, Jana Kowalskiego i opiekę M.Bożej dla rodziny i Boże Błogosławieństwo.

Sobota: 17.00. + Irenę Snieć – u.pog.

1. Niedziela: 8.00 + Tadeusza Majczaka 4 r.śm – int. Wandy i Asi. 10.00. + Rodziców Kowalczyków, rodziców Lisów i Jerzego Kowalczyka 4 r.śm. 12.00 + Jana Domżała imien. Int. żony, dzieci i wnuków. + Stanisława i Mariannę Łąpieś oraz Bronisława i Agnieszkę Laseckich. Oraz Janusza Domżała int. rodziny.

1. Nabożeństwa Czerwcowe po mszy św. o godz. 17.00 a w niedziele po sumie.

2. . Serdeczne podziękowanie dla mieszkańców Kamieńca, Kaźmierkowa i Rakowa za wystrój tegorocznych ołtarzy polowych a wszystkim za liczny udział w procesji wokół kościoła.

3. W Gościu Niedzielnym min. najnowsze wiadomości z życia Kościoła.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego ciała i procesja wokół kościoła. Także błogosławieństwo małych dzieci i poświęcenie wianków.

5. W niedziele 28 czerwca powitamy nowego Proboszcza ks. Dariusza Szeląga i będziemy go polecać naszym modlitwom.

.