Intencje mszalne: 18 – 24. 05 – 2020 r.

 

Intencje mszalne: 18 – 24. 05 – 2020 r.

Poniedziałek: 17.00 + Natalię Ziarnkowską – u.pog

Wtorek: 17.00 + Stanisława Pieterę – I + Wacława Rojka – u.pog.

Środa: 17.00  : Nowenna. -+ Mariannę Śnieć 1. r.śm. Wiktora, Krzysztofa, Leona i dziadków Stanisławę i Wacława Śnieć. O łaskę zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji – int. Koleżanek ze Stefanowa. Także o szczęśliwy przebieg operacji dla Wiktorii Szymczak i opiekę M.B.Suserskiej.

Czwartek: 17.00 + Irenę Doleszczak – u.pog.

Piątek: 17.00 + Zdzisława Walkowskiego – u.pog. + Grzegorza Bulskiego- u.pog.

Sobota: 17.00. + Teresę Pieńdziejewską z okazji Dnia Matki-int. Dzieci.

Niedziela: 8.00 + Leokadię, Franciszka, Genowefę Stolarczyk, Stanisławę i Władysława Łuczak oraz Irenę i Juliana Kowalczyk. Oraz o Boże błog. I opiekę M.B.Suserskiej dla Szymona w 18. r.urodzin – int. rodziny. 10.00 + Stanisława Markiewicza i Pawła Stangreciaka. + Marię i Antoniego Ciechomskich oraz Stanisławę i Michała Niewiadomskich. 12.00 – dziękczynna z racji 50-lecia kapłaństwa Ks. Proboszcza.

Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. Nabożeństwa Majowe po mszy św. o godz. 17.00 a w niedziele po sumie. Pamiętajmy też o modlitwie przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.

  2. . Stosujmy umiar na grobach, by nie wyglądały jak stragany zawalone zniczami brudnymi i zakurzonymi. Problem śmieci…

  3. Odnośnie Pierwszej Komunii jest propozycja rodziców by uroczystość przenieść na przyszły rok dla dwóch roczników.

  4. W Gościu Niedzielnym min. aktualne wiadomości z życia Kościoła.

  5. 50-lecie zaproszenie…

.