Intencje mszalne – 13 .19 – 2020 r.

 

Intencje mszalne – 13 .19 – 2020 r.

Poniedziałek: Wielkanocny 08.00 + Gabriele, Bolesława Jaśkiewicz, walerię, Leona i Józefa Szymańskiego. 10.00 + Jana Piędziejewskiego 30 r.śm. I Teresę Piędziejewską. + Halinę Wyrwa. 12.00 + Mateusza Sitkiewicza,Halinę, Wandę i Stanisława Sitkiewiczów i Sylwestra Seweryna.

Wtorek: 17.00 +Halinę Wyrwa.

Środa: 17.00  : Nowenna. -+ Halinę Wyrwa – greg. + Tadeusza Ciechomskiego. + Bogumiłę Tomczyk.

Czwartek: 17.00 + HalinęWyrwa.

Piątek: 17.00 + Halinę Wyrwa.

Sobota: 17.00. + Halinę Wyrwa. greg. + Mariusza Siedleckiego – u.pog.

Niedziela: 08 + Antoniego Józwika 1. śm., Stanisławę Józwik i Jerzego Józwika w 13 r.śm. 10.00 + Stanisława Wilskiego 15 r.śm. zmar. z rodziny Wilskich i Brzozowskich. 12.00 + Zygmunta Jabłońskiego 30 r.śm. + Irenę Cichosz – int. rodziny. + Halinę Wyrwa greg.

Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. Gość Niedzielny – podwójny numer świąteczny wiele ciekawych wiadomości zachęcam do czytania.

  2. W tym czasie zagrożenia wirusem i odosobnienia – mamy więcej się modlić w domach: odmawiając różaniec rodzinny. Słuchając mszy św. niedzielnej w domach zapalmy świece i wzbudźmy pragnienie Komunii św. i duchowo przyjmujmy Komunię św. Modlić się też za osoby chore i te które z narażeniem własnego zdrowia służą chorym.

  3. Jeżeli po Wielkanocy nie zostanie odwołany stan epidemii i dzieci nie wrócą do szkół to zostaną odwołane wszystkie I Komunie Święte.

  4. Dziękuję ofiarodawcom i osobom zbierającym na kwiaty, ogrzewanie kościoła i wywózkę z cmentarza…

.