Intencje mszalne 06– 13 .04 – 2020 r. Poniedziałek:  17.00 + Halinę Wyrwa. greg. Wtorek: 17.00 +Halinę Wyrwa. Środa: 17.00  : Nowenna. -+ Halinę Wyrwa .+ Mariannę, Władysława i Józefa Tarkę, Katarzynę i Romana Kaszubskich, dziadków Wróblewskich i Zofię Dutkiewicz. Wielki Czwartek: 17.00 + Krzysztofa Zawadzkiego 10 r.śm – int. żony i córki. + Halinę Wyrwa. Wielki Piątek: 17.00 + Nabożeństwo Krzyża. Wielka Sobota: 17.00. + Halinę Wyrwa. greg. + Stanisława Balcerowskiego 15. r.śm Wielkanoc: 10.00. + Eugeniusza Stasiaka 25 r.śm. + Halinę Wyrwa. 12.00 + Stanisława i Grażynę Stępień, rodz. Stańczyków, Stępniów i Kunikowskich. Oraz + Czesławę i Stanisława, Helenę i Franciszkę Stępniak. Ogłoszenia Duszpasterskie 1. Nie będzie mszy św. Rezurekcyjnej ani procesji. Nie będzie też asysty strażaków przy grobie Pańskim. Nie będzie poświęcenia pokarmów. Na mocy dyspensy episkopatu po modlitwie w domu może ojciec lub matka pobłogosławić pokarmy świąteczne. Pamiętajmy o rodzinnej modlitwie w domach. 2. W tym czasie zagrożenia wirusem i odosobnienia – mamy więcej się modlić: odmawiając różaniec rodzinny. Słuchając mszy św. niedzielnej w domach zapalmy świece i wzbudźmy pragnienie Komunii św. Duchowo przyjmując Komunie św. Modlić się za osoby chore i te które z narażeniem własnego zdrowia służą chorym. 3. Zachęcamy do adoracji N.Sakramentu w Grobie Pańskim przestrzegając wszelkich ograniczeń związanych z epidemią. Jeżeli po Wielkanocy nie zostanie odwołany stan epidemii i dzieci nie wrócą do szkół to zostaną odwołane wszystkie I Komunie Swięte. 4. 5. 6. .

 

Intencje mszalne 06– 13 .04 – 2020 r.

Poniedziałek:  17.00 + Halinę Wyrwa. greg.

Wtorek: 17.00 +Halinę Wyrwa.

Środa: 17.00  : Nowenna. -+ Halinę Wyrwa .+ Mariannę, Władysława i Józefa Tarkę, Katarzynę i Romana Kaszubskich, dziadków Wróblewskich i Zofię Dutkiewicz.

Wielki Czwartek: 17.00 + Krzysztofa Zawadzkiego 10 r.śm – int. żony i córki. +Halinę Wyrwa.

Wielki Piątek: 17.00 + Nabożeństwo Krzyża.

Wielka Sobota: 17.00. + Halinę Wyrwa. greg. + Stanisława Balcerowskiego 15. r.śm

Wielkanoc: 10.00. + Eugeniusza Stasiaka 25 r.śm. + Halinę Wyrwa. 12.00 + Stanisława i Grażynę Stępień, rodz. Stańczyków, Stępniów i Kunikowskich. Oraz + Czesławę i Stanisława, Helenę i Franciszkę Stępniak.

Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. Nie będzie mszy św. Rezurekcyjnej ani procesji. Nie będzie też asysty strażaków przy grobie Pańskim. Nie będzie poświęcenia pokarmów. Na mocy dyspensy episkopatu po modlitwie w domu może ojciec lub matka pobłogosławić pokarmy świąteczne. Pamiętajmy o rodzinnej modlitwie w domach.

  2. W tym czasie zagrożenia wirusem i odosobnienia – mamy więcej się modlić: odmawiając różaniec rodzinny. Słuchając mszy św. niedzielnej w domach zapalmy świece i wzbudźmy pragnienie Komunii św. Duchowo przyjmując Komunie św. Modlić się za osoby chore i te które z narażeniem własnego zdrowia służą chorym.

  3. Zachęcamy do adoracji N.Sakramentu w Grobie Pańskim przestrzegając wszelkich ograniczeń związanych z epidemią. Jeżeli po Wielkanocy nie zostanie odwołany stan epidemii i dzieci nie wrócą do szkół to zostaną odwołane wszystkie I Komunie Swięte.

.