Intencje mszalne – 07– 13 .10 – 2019

 

Intencje mszalne – 07– 13 .10 – 2019

Poniedziałek:  17.00 + Rodziców Brzozowskich oraz rodziców Pietruszewskich i Stanisława Pietruszewskiego i państwa Bogusz.

Wtorek: 17.00 + Tadeusza Sujeckiego – u.pog.

Środa: 17.00 Nowenna: + Sabinę Sobczak. + Stanisława Trusińskiego. + Andrzeja Lewandowskiego – u.pog.

Czwartek: 17.00 . + Mariannę Paliwoda – u.pog.

Piątek: 17.00 + Mariannę Śnieć. + Antoniego Józwika – u.pog.

Sobota: 12 00 + O Boże błog. I opiekę M.B.Suserskiej dla Urszuli i Tadeusza w 45. lecie ślubu. A o 17.00 + Mirosława Sobczyka 16 r.śm. oraz rodziców i brata, Dzięgielewskich i rodziców Sobczyków.

Niedziela: 08.00 + W intencji Ojczyzny o zwycięstwo dobra . 10.00 Bronisławę i Jana Marciniak, Annę i Ludwika Przewłockich, dziadków Mariannę i Józefa Garstków. 12.00 + Mariannę Rutkowską – int. rodziny. Oraz + Piotra 16 r.śm, Zofię i Stanisława Marczaków.

Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. Pamiątkowe kalendarze z 5. Rocznicy Koronacji Obrazu do nabycia na stoliku pod chórem.

  2. Dzień Papieski…

  3. W sobotę 19 października Diecezjalna Pielgrzymka pracowników Służby Zdrowia, których serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy przed cudownym obrazem Matki Bożej Uzdrowienia… Prowiant… Plan pielgrzymki…

  4. Do prowadzenia różańca zapraszamy:w poniedziałek – Kazimierków. Wtorek – Szczawin Borowy Wieś. Środa – Szczawin Borowy Kolonia . W czwartek – Suserz po szosie. Piątek – Dobrów. Sobota – wspólny z pielgrzymami o 13.30.

  5. W każdą środę na nowennie czytane są też intencje złożone przez pielgrzymów.

  6. W przyszła niedziele Dzień Papieski oraz wybory…