Intencje mszalne – 15 – 21.07. – 2019

Poniedziałek: 17.00 + Intencja własna.

Wtorek:17.00 + Stanisława Łepeckiego – int. rodziny Zapolskich.

.

Środa: 17.00 Nowenna: + Krzysztofa, Józefa Szałamacha, rodziców Ledzionów i zmarłych z rodziny i o dary Ducha św. Oraz + Jerzego Kowalskiego. + Mariannę Śnieć.

Czwartek: 17.00 + Stanisława Łepeckiego – int. stryjenki Stanisławy i dzieci z rodzinami.

Piątek: 17.00 + Czesława i Wandę Karmelitów.

Sobota: 17.00 + Wojciecha Brzozowskiego 2. r.śm, rodziców Brzozowskich i Boguszów.

Niedziela: 08.00 + Bożenę i Zdzisława Sokołowskich – int. rodziny.10.00. – + Józefa Wypycha u.pog. 12.00. + Jana Pszczółkowskiego 11 r.śm. rodziców Pszczółkowskich i Gajewskich oraz Władysławę Kamińską.

1. Wpłynęła propozycja, by dokończyć wybrukowania do końca odcinek drogi wiodącej do plebanii. Firma zgodziła się że zrobi to do odpustu. Trzeba więc dokupić kostki, cementu, piachu. Jest więc prośba, by dokonać zbiórki po 20-30 zł od rodziny. Proszę więc Radnych, by dokonali tej zbiórki a będziemy mieć całe otoczenie estetyczne i zadbane.

2. Kupujmy małe wiązanki i znicze – nieraz po jednym pogrzebie jest zapełniony cały kontener a opróżnienie jednego kontenera to 900 złotych.

3. Do Pierwszej Komunii św. zgłoszono 16osób.

4. W Gościu Niedzielnym min – Na czym polega misja chrześcijanina – mówi papież Franciszek.

5. Do organizowania Dożynek tegorocznych zapraszamy mieszkańców Adamowa i Gołasu. Uroczystość w drugą niedzielę września na sumie.

6. Kancelaria parafialna czynna po mszy św. – o 17.30 – 18.30.