Intencje mszalne – 24 – 30.06. – 2019

Poniedziałek: 17.00 + Andrzeja Jabłońskiego 6 r.śm – int. rodziny. + Janinę Wypych oraz Mariannę i Bolesława Józwik. + Jana, Agnieszke Tarka, Jana, Stefanię, Stefana, Tadeusza Zaborowskich.

Wtorek:17.00 + Za zmarłych kapłanów

.

Środa: 17.00 Nowenna: + Jana Marciniaka, Halinę i Tadeusza Marciniak, Walentego i Rozalię Warabieda. + Józefa Kazimierskiego – u.pog + Tadeusza Sujeckiego – u.pog.

Czwartek: 17.00 + ks. Czesława Wróbla.

Piątek: 17.00 + Zofię, Władysława i Sławomira Markiewicz, Janinę i Janusza Wypych oraz Krzysztofa Zawadzkiego – int. rodziny.

Sobota: 12.00 + Msza św. z sakramentem chrztu. 17.00. 50 – lecie małżeństwa Jadwigii i Władysława Przewłockich.

Niedziela: 08.00 + Mariannę i Stanisława Łąpieś oraz Agnieszkę i Bronisława Laseckich.10.00. – + Lecha Wasilewskiego 2 r.śm. 12.00. + Janinę i Władysława Felczak, Stanisława Szubkę i Ryszarda Rutkowskiego – int. z Dobrowa. + Adama Kuciapskiego 2 r.śm. – int. rodziny. + Franciszka Szymańskiego – int. żony i dzieci.

1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków i błog. Małych dzieci.

2. Nabożeństwa Czerwcowe po mszy św. wieczorowej a w niedziele i święta po sumie.

3. Po mszy św. o 10.00 zebranie rodziców dzieci do Pierwszej Komunii św w nowym roku.

4. Mieszkańcom Słupa i Stanisławowa serdecznie dziękuję za piękny wystrój ołtarzy, dekoracje i kwiaty .

5 W piątek ur. N. Serca Pana Jezusa.

7.

8.