Intencje mszalne – 25 – 31.03. – 2019

Poniedziałek: 17.00 + Int. własna.

Wtorek:+ 08.00 + Józefa Kazimierskiego. + Helenę Pietrzak- u.pog.

Środa: Nowenna. + Kazimierza Ciechomskiego. + Władysławę Kurkowską i Stanisławę Kurkowską – u.pog.

Czwartek:17.00 + Kazimierza Ciechomskiego. + Helenę Pietrzak – u.pog.

Piątek: 17.00 + Mieczysława Podrażkę. + Józefa Wypycha. + Mariannę Tarkę – u.pog.

Sobota: 17.00. + Janusza Różyckiego 1 r.śm. – int. żony i dzieci.

Niedziela: 8.00 + Krzysztofa Rysia i Pawła Radeckiego.

10.00: + Waldemara Kozłowskiego 6 r.śm. i rodziców Stanisława i Feliksę Kozłowskich. 12.00. + Czesława i Zofię Bedyk, Józefa i Józefę Żabka, Genowefę i Edmunda Dąbrowskich. Oraz + Zofię i Władysława Lisieckich.

1. Parafia Suserz poszukuje organisty – tel. 24 235 13 77. Jest mieszkanie do dyspozycji.

2. W Gościu Niedzielnym min. artykuł „ Rachunek Sumienia” – dodatek jako pomoc w przygotowaniu do spowiedzi.

3. Zbiórka na kwiaty, ogrzewanie kościoła i po 50 zł. na zapłatę wykonawcom prac brukarskich wokół kościoła – listy do pobrania w kancelarii parafialnej.

4.

5. Droga Krzyżowa w każdy piątek o 16.30. A Gorzkie Żale po sumie.

6. Pan Grzegorz nasz kościelny przejdzie ze zbiórką po wioskach gdzie nie zbierano ofiar na prace brukarskie. Za dobrowolne podjęcie się tej misji serdecznie mu dziękuję. Z wykonanych prac w parafii wszyscy przecież korzystamy.

7. Przypominam, o przedłużeniu na kolejne lata placowego, bo po 20 latach można w tym grobie chować inne osoby. Jeżeli nie ma opłacenia tzn. nikt się tym grobem nie interesuje. Takie jest zatwierdzone prawo i ono obowiązuje wszystkich mających groby na danym cmentarzu. Grób nie jest własnością tylko dzierżawą na dane lata.

8. Dar Juniora dla Seniora… Bardzo dziękuje Radnym i Parafianom za sprzęt ciężki i wielogodzinną pracę na nich przy kościele.