Intencje mszalne – 01 – 07.04. – 2019

Poniedziałek: 17.00 + Int. własna.

Wtorek:+ 08.00 + Helenę Pietrzak. + Grzegorz Bulski- u.pog.

Środa: Nowenna: 17.00 + Ryszarda Garstkę – int. żony. + Kazimierza Ciechomskiego. + Dobrosławę Janicką – u.pog.

Czwartek:17.00 + Genowefę i Andrzeja Wróblewskich – int. z Dobrowa.

Piątek: 17.00 + Irenę Dobińską. + Józefa Wypycha – u.pog.

Sobota: 17.00. + Józefa Kowalskiego, Krystynę i Mieczysława Wypych, Józefę i Bronisława Kowalskich.

Niedziela: 8.00 + Józefa Kazimierskiego. + Mariannę Tarka- u.pog.

10.00: + Rodziców Krystynę i Józefa Świeckich oraz dziadków Sochackich i Świeckich oraz Wiesławę Śliwińską – int. rodziny. 12.00. + + Stanisława Balcerowskiego 14. r.śm. Oraz + Stanisława Stępnia, Mariannę Stańczyk i Grażynę Stępień.

1. Parafia Suserz poszukuje organisty – tel. 24 235 13 77. Jest mieszkanie do dyspozycji.

2. W Gościu Niedzielnym min. artykuł „ Nasza cywilizacja upada”.

3. Zbiórka na kwiaty, ogrzewanie kościoła i po 50 zł. na zapłatę wykonawcom prac brukarskich wokół kościoła – listy do pobrania w kancelarii parafialnej.

4. Droga Krzyżowa w każdy piątek o 16.30. A Gorzkie Żale po sumie.

5. We wtorek 14 rocz. śmierci Jana Pawła II.

7. Przypominam, o przedłużeniu na kolejne lata placowego, bo po 20 latach można w tym grobie chować inne osoby. Jeżeli nie ma opłacenia tzn. nikt się tym grobem nie interesuje. Takie jest zatwierdzone prawo i ono obowiązuje wszystkich mających groby na danym cmentarzu. Grób nie jest własnością tylko dzierżawą na dane lata.

8. Dar Juniora dla Seniora… Bardzo dziękuje Radnym i Parafianom za sprzęt ciężki i wielogodzinną pracę przy kościele.