Intencje mszalne – 22 – 28.10.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Barbara Studzińska – u.pog. + Stanisław Markiewicz – u.pog.

Wtorek: + 17.00 + Tomasz Tomczyk – u.pog. + Helena Komar – u.pog.

.Środa: 17.00 (Nowenna do Matki Bożej). + Rodziców Kaniewskich–u.pog + Annę Mierzejewską – u.pog. + Jana Kowalskiego – u.pog + Kazimierę Markiewicz- u.pog.

Czwartek: 17.00 + Wandę Grzybowską. – u.pog. + Zdzisława Wypycha – u.pog

Piątek: 17.00 + Mirosława Lisieckiego – u.pog. + Helenę Komar – u.pog

Sobota: + 16.00. + W int. Teresy i Marka Garstków 40 r.ślubu o Boże Błogosławieństwo i opiekę M.B.Suserskiej w 40 – r.ślubu – int. córek z rodzicami.
Niedziela
: 08.00 + Tadeusza Kolasińskiego – int. dzieci. 10.00 O Boże błog. I opiekę M.B.Suserskiej dla Alicji w 18. r.urodzin.

12.00 + Tadeusza Majczaka, Mariannę, Jana Majczaka – int. Wandy i Asi Majczak z Włocławka. Oraz + Józefa Wypycha 3. r.śm. int. dzieci.

1. We Niedziela Misyjna… taca na Misje.

W poniedziałek zapraszamy do prowadzenia różańca – Łuszczanów I-szy. We wtorek – Łuszczanów II. W środę- Chorążek. W czwartek – Adamów Górny. W piątek- Suserz Działkowicze. W sobotę – Janki.

2. W Gościu Niedzielnym – ” Wiadomości z życia Kościoła i diecezji”.

3.Sanktuarium Suserskie IVPielgrzymka SłużbyZdrowia…. podziękowania.

.4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i jednorazowe. Znicze..

6. Serdecznie zapraszamy do śpiewu w scholi oraz do ministrantów. Próby scholi w soboty po mszy św. wieczornej, ale również przed mszą św. niedzielną o godzinie 10.00. Za aktywność w scholi i służenie do mszy św. jako ministrant – dodatkowe punkty z zachowania oraz oceny z religii.

7.Zapraszamy na Wieczór Chwały 27.10. 2018 zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę,uwielbienie i wspólne wyśpiewanie i oddanie chwały Bogu. Zapraszamy więc do wspólnego dziękczynienia.

8. Pielgrzymka Służby Zdrowia … podziękowania…