Intencje mszalne – 15 – 21.10.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Mirosława Sobczyka 15. r.śm. brata Zygmunta rodziców Dzięgielewskich i Sobczyków.

Wtorek: + 17.00 + Stanisława Osmolaka. + Grażynę Marię Stępień – u.pog.

.Środa: 17.00 (Nowenna do Matki Bożej). + O Boże błog. I opiekę M.B.Suserskiej z okazji urodzin Agnieszki i Jakuba oraz dla dzieci.+ Bożenę Sokołowską 1. r.śm. int. rodziny. + Wiesława Tomczaka. + Tadeusza Wesołowskiego. Piotra i Stanisława Staniaszka. + Władysławę Kurkowską i Stanisławę Kurkowską – upog.

Czwartek: 17.00 + Jerzego Borkowskiego. + Józefa Szałamachę. – u.pog

Piątek: 17.00 + Barbarę Studzińską. + Annę Mierzejewską – u.pog.

Sobota: + 17.00. + Jana Kowalskiego. + Janinę Marciniak – u.pog. A o 11.30 – Msza św. celebrowana przez biskupa Wojciecha Osiala dla Służby Zdrowia.
Niedziela
: 08.00 + Bożenę Baranowską 6.r.śm. Oraz Stefana Ledziona, Mariannę i Jana Majczak. 10.00 W int. Janiny Podrażka w 80. r.ur. O Boże błog. dla niej i dla dzieci oraz + Mieczysława Podrażkę.

12.00 Czesława Garstkę oraz Jana i Mariannę Garstka.

1. We wtorek 40. rocz. wyboru Papieża Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę taca na Misje.

W poniedziałek zapraszamy do prowadzenia różańca – Pałac i Moczydła. We wtorek – Góry Dobrowskie i Teodorów. W środę- Holendry. W czwartek – Stefanów i Leopoldów. W piątek- Waliszewek W sobotę – Waliszew.

2. W Gościu Niedzielnym – ” Papież, który nas zmienił”.

3.Sanktuarium Suserskie – Pielgrzymka Służby Zdrowia – w sobotę 20 października… program o 11.00 powitanie pielgrzymów i msza św. przewodniczy Ks. Bp Wojciech Osial… zaproszenie.

.4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i jednorazowe. Znicze..

6. Serdecznie zapraszamy do śpiewu w scholi oraz do ministrantów. Próby scholi w soboty po mszy św. wieczornej, ale również przed mszą św. niedzielną o godzinie 10.00. Za aktywność w scholi i służenie do mszy św. jako ministrant – dodatkowe punkty z zachowania oraz oceny z religii.