Intencje mszalne – 24 – 30.09.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Intencja własna.

Wtorek: + 17.00 + Annę Wołujewicz i Piotra Petryka – int. rodziny.

.Środa: 17.00 (Nowenna do Matki Bożej). + Krystynę Andrzejewską u.pog. + Rodziców Wypysińskich, dziadków Wypysińskich i rodzeństwo Halinę i Władysława. + Kazimierza Ciechomskiego – int. brata Stanisława z rodziną. Oraz o łaskę zdrowia dla Danuty(int. pielgrzymkowa)

Czwartek: 17.00 + Marcina Graczyka – u.pog. Oraz + Bożenę Sokołowska – u.pog.

Piątek: 17.00 + Janusza Różyckiego. + Jerzego Tarkę – u.pog.

Sobota: + 17.00. + Krystynę i Henryka Michalak oraz + Helenę i Feliksa Lewandowskich.
Niedziela
: 08.00 + Teresę i Stanisława Szymańskich, dziadków Jagiełło i dziadków Szymańskich.

10.00. + Piotra Romanowskiego 5 r.śm. i rodziców Romanowskich oraz rodziców Gutkowskich – int. rodziny.

12.00 + Janusza Pijanowskiego, Janinę i Stanisława Pijanowskich oraz Annę i Jana Szymańskich – int. rodziny.

1. Zakończenie kwartalne Dni Modlitw w int. dzieci, młodzieży i nauczycieli.

2. W Gościu Niedzielnym – ”Europa wartości czy interesy?”.

3.Kancelaria parafialna czynna po mszy św. wieczorowej o godz. 17.30.

4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Pamiętajmy by nie produkować dodatkowych śmieci na cmentarzu.

6. Kalendarze katolickie na nowy rok – na stoliku pod chórem.

7. W sobotę wyjazd pielgrzymki do Domaniewic o 8.30 spod kościoła.