Intencje mszalne – 24 – 30. 07. 2017 r.

 

Poniedziałek godz. 17.00. + Intencja własna.

Wtorek godz. 17.00. + Marcina Krusińskiego – u.pog. Oraz + Krzysztofa Zawadzkiego – int. żony i córki . A o godz. 14.00 pog. + śp. Wojciecha Brzozowskiego


Środa godz. Nowenna: 17.00. +
Marcina Graczyka – -nt. Jerzego Maślankowskiego z rodziną. + Władysława Filipiaka 20 r.śm . + Krzysztofa Szałamachę w dniu imienin, + Henrykę i Bolesława i o Boże błog. Dla rodziny. Oraz + Krzysztofa i zmar. z rodziny.

Czwartek . Godz. 17.00 + Krzysztofa.

Piątek godz. 17.00 + Władysława Śnieć 14. r.śm.

Sobota godz. 17.00 + Msza św. ślubna.

Niedziela :
godz. 8.00 +
Krzysztofa greg. .
10.00 + Józefa Szymańskiego, rodziców Szymańskich i Jędrzejczyków oraz Zofię i Gabriela. + Zofię Gutkowską 1. r.śm, Czesława Gutkowskiego 26 r.śm. – int. Dzieci. Oraz + Wojciecha, Roberta i Zdzisława. Oraz o zdrowie i Boże błog w 18. r.urodzin dla Marcela i opiekę M.B.Suserskiej.
12.00 +
Jana Pszczółkowskiego 9 r.śm. Rodziców Pszczółkowskich, Gajewskich i Władysławę Kamińską.

  1. W środę święto św. Anny

  2. Nie zapominajmy o modlitwie za Ojczyznę – jest wiele powielanych stereotypów i fałszywych mitów na temat naszego kraju.

  3. W Gościu Niedzielnym – interesujące artykuły „ Piękna Polska”.

  4. Wakacje – to nie czas odpoczynku od Pana Boga…

  5. Problem śmieci na cmentarzu…. Znicz z wkładami.

  6. Kotki z plebanii do oddania w dobre ręce.

  7. Proszę zachować skoszone zboże na wieńce dożynkowe. Doźynki w drugą niedzielę września na sumie. Do organizacji tegorocznych dożynek zapraszam mieszkańców Holendrów, Stefanowa, Teodorowa i Józefkowa…