Intencje mszalne 08– 14. 05.2017 r.

Poniedziałek: godz.17.00 + Bogdana Grabarczyka – u.pog.
Wtorek:
godz 17.00 + Tadeusza Zaborowskiego – u.pog.

Środa (Nowenna) 17.00 + Z podziękowaniem za otrzymane łaski i dalsze Boże błogosławieństwo. Oraz + Stefana Wasilewskiego – u.pog

Czwartek: godz. 17.00 + Jana Kowalskiego – u.pog.

Piątek: godz. 17.00 + Andrzeja Golisa – u.pog. O 16.00 spowiedź dla dzieci – Komunijnych i ich rodziców. Oraz próba.

Sobotę: godz. 17.00 + Helenę Kowalską 11 r.śm.

Niedziela: 8.00 – +
Mariannę Ciechomską – u.pog.
10.00 + W intencji Dzieci Komunijnych.

12.00 + Zofię i Jana Kowalczyków, Jana Dolniaka, Mariannę i Tadeusza Sikorę oraz dziadków Sobańskich i Dolniaków. Oraz za rodziców + Jaskółów i Garstków.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 17.30 a w niedziele i święta po sumie.

2. Pamiętajmy też o majówkach przy kapliczkach przydrożnych.

3. Dziś 7 maja zbiórka ofiar do puszek na pomoc humanitarną dla Syrii – natomiast taca na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu.

4. Papież Franciszek w Egipcie wołał: „ Żadna przemoc nie może być popełniana w imię Boga” – czy jego głos będzie usłyszany? .

5. Dziś po sumie adoracja N.Sakramentu i procesja wokół kościoła. Zapraszamy całą asystę.