Intencje mszalne 17– 23. 04.2017 r.

Poniedziałek Wielkanocny:
08.00 + W 18. r.urodzin Patryka Cieślaka o Boże błog. I opiekę Matki bożej na jego dorosłe życie oraz w 30 r. ślubu Marianny i Mirosława 0 Boże błogosławieństwo na dalsze wspólne życie w małżeństwie.
10. 00 + Gabrielę i Bolesława Jaśkiewicz oraz Józefa Szymańskiego.
12.00 + Mateusza Sitkiewicza – int. Rodziców i siostry. Oraz za Halinę, Wandę i Stanisława Sitkiewicz.

Wtorek: godz 17.00 + intencja własna.

Środa (Nowenna) godz. 17.00 + Zygmunta Jabłońskiego 27 r.śmierci i Wacława Zielińskiego 3 r.śm. Oraz + Stanisława Lewandowskiego 1. r.śm oraz Wacława Lewandowskiego. – int. rodziny.

Czwartek: godz. 17.00 + Wiktora Domżała – u.pog.

Piątek: godz. 17.00 + W 18. r.urodzin Mateusza Pruszkowskiego o Boże błog. I opiekę Matki Bożej dla niego – int. rodziców

Sobotę: godz. 18.00 + Msza św. ślubna.

Niedziela: 8.00 – +
Za Parafian.
10.00 +
Mariannę i Tadeusza Kolasińskich – int. Córek. Oraz + Wandę Zakrzewską 12 r.śm. – int. Rodziny.

12.00 + Genowefę i Stanisława Komorowskich siostrę Stanisławę Mariannę Komorowską oraz + Zdzisława, Roberta i Wojciecha.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. W Poniedziałek Wielkanocny taca na potrzeby Domu Księży Emerytów a do puszek na KUL.

2. Instytucjom i osobom prywatnym, które przesłały na adres parafii życzenia świąteczne składam podziękowania i zapewniam o naszej modlitwie.

3. W niedzielę po Wielkanocy spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii po mszy św. o 10.00. Natomiast spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania po mszy św. o 12.00.

4. W niedzielę po Wielkanocy – spotkanie po mszy św. o 10.00 dzieci Komunijnych. A po mszy św. – o 12.00 zebranie dla kandydatów do Bierzmowania.